Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ma ktoś porównanie kierunku czysta #elektronika na #pwr i #agh? Na AGH ten sylabus wydaje się lepszy. Koledzy idą na Wrocławska na air, ja niestety tam bym się nie dostał. I nie wiem czy iść z nimi tam i studiować albo automatykę przemysłowa albo elektronikę, czy iść na elektronikę na AGH. Jeszcze pytanko czy łatwo by się było przenieść po jakimś miesiącu na ten air do nich na pwr? #studbaza #polibuda
  • 8
  • Odpowiedz
@Mixer135: Elektronika na WIET moim zdaniem jest tylko dla zapaleńców elektronicznych, naprawdę trudny kierunek, myślę że warto mieć jakąś wiedzę na wstępie, technikum by ci pomogło, no krótko mówiąc łatwo można wylecieć, ale no syllabus ciekawy. Jak ci nie szkoda ewentualnie się zawieść i wylecieć / samowolnie zrezygnować i stracić trochę czasu to idź, bo jak skończysz to będziesz miał fajny tytuł i zawód.
  • Odpowiedz
@Mixer135: A no to dobrze, to rzadkość jeszcze z tym samym zawodem, zatem wiesz z czym się to je, jeżeli to lubisz a co najważniejsze umiesz to atakuj moim zdaniem. Będziesz być może miał nawet przewagę wiedzy na starcie vs ludzie z liceum, nie dużą ale jednak będzie ci łatwiej. To w temacie elektroniki AGH, a na inne Twoje pytania w sprawie pwr to nie wiem, ktoś inny musi ci
  • Odpowiedz
@Mixer135: xD no cóż, walić, ważne że jesteś, nie wiem czy ci się nie chciało uczyć do tych rozszerzeń czy nie umiałeś, mniejsza, to za tobą, tylko przyłóż się do analizy i algebry na tej elektronice, i będzie dobrze, aa no i fizyka też nie jest łatwa, bo miałem z tą prowadzącą, dobrze uczy ale dużo wymaga, ona ma fizykę z Elektroniką, EiT, Cyberbezpieczeństwem.
  • Odpowiedz
@stassma: dlaczego tak mówisz? ja nawet nie pisałem fizyki rozszerzonej, wskaźnik rekrutacyjny miałem na poziomie może 160-180, i studia skończyłem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Mixer135: odpowiem tylko na pytanie o przeniesienie. Co do zasady, na PWr nie ma przenoszenia. Musiałbyś mieć naprawdę super oceny (średnia w okolicach 5.0 lub
  • Odpowiedz