Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem ostatnio na randce z dziewczyną poznaną przez internet. Bardzo fajnie mi się z nią rozmawiało, więc to była już któraś randka z kolei. W mieście miał być o 14:00 jakiś pokaz, ale nie było to jakieś super ważne przedstawienie (jej zależało tak średnio i mi też). Pomyliłem trasy, więc wyszło że się spóźnimy jakieś 10 minut. Wtedy kątem oka na jej twarzy zobaczyłem ogromne rozgoryczenie i sprawiała wrażenie jakby zaraz miała wybuchnąć gniewem. Tak jak rozmowa była luźna, żartowaliśmy, śmialiśmy się z głupot tak nagle nastała niezręcznie cisza. Zapytałem się czy wszystko dobrze i czy coś się stało, że się spóźnimy, ale po prostu widziałem że robi wszystko aby nie było widać po niej tej złości. Jak dotarliśmy to nagle zrobiła się miła i uśmiechnięta. Czy to nie jesy jakas toksyczna laska?

Szczerze mówiąc jestem dosyć wrażliwy na takie coś i od razu mi do głowy przyszło, że może być coś z nią nie tak jeśli na początku wychodzą takie rzeczy (a może przesadzam?). Rozumiem jeśli byłoby to ważne wydarzenie. Ogólnie mówiła coś, że spotykała się z jakimś gościem, który robił jej takie sceny i bardzo na niego narzekala, a może widziała w nim swoje złe strony?

#zwiazki #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ec8cf291a69a000ab956bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
Ciężko wyrokować, ale nie nastawiaj się od razu na najgorsze. Skoro spotykała się z kimś wybuchowym, to może spięła się tak, bo czekała na nadchodzącą awanturę. Daj Wam czas.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam fakt że tak dużo emocji czytasz w czyjejś twarzy
że np. widziałeś że była bliska wybuchu itp o czym to świadczy?

ano o tym że wychowałeś się w domu w którym taka umiejętność była ci niezbędna do przeżycia
laska może jest toksyczna, a może ci się tylko przywidziało, ale powinieneś poddać analizie siebie w pierwszej kolejności przed innymi
  • Odpowiedz
oooooOOOOhhhhh: Ne rób tak więcej! tzn nie czytaj nic z wyrazu twarzy tylko komunikuj się jak człowiek, na odczytywanie wyrazów twarzy za wcześnie, może ma taki wyraz jak się śpieszy albo jest speszona, albo zajęta myśleniem, nigdy nic sobie nie wkręcaj tylko normalnie pytaj rozmawiaj wyjaśniaj.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem toksyczna by była, jakby zaczęła się na Ciebie drzeć i obrażać. Emocje to normalna ludzka sprawa, może po prostu jej się zrobiło przykro/podirytowała się, że się spóźnicie, ale mimo to uznała, że nie ma co robić afery i w ciszy poczekała aż ochłonie, co w sumie świadczy o tym, że właśnie panuje nad emocjami.
  • Odpowiedz