Wpis z mikrobloga

@krzykrzy1995: Mosquito (azjatyckie + dobre piwo), Timesburg (burgery), Brisa Sin Prisa (różne dania, menu lunchowe za 12 euro, bardzo dobra jakość), Don Kilo (Włoska), La Paradeta (owoce morza) i jeszcze by się sporo znalazło. Obok Sagrady El Bund 18 - typowy chińczyk w dobrej cenie.
Oprócz Parku i Sagrady to proponuję się wybrać na Tibidabo (z placa Catalunya pociąg, następnie wjazd kolejką do góry, a potem można się przejść 30 minut
@Mave: w sumie hotel mamy przy la ramblie.
Monjuic odwiedzony jak i Sagrada. Lecimy teraz do parku gaudiego i casa batlo.
Co myslisz o tym Kosciele na wzgorzu za Barcelona?
W tych miejecach co poleciles sa moze polskie audiobooki?
@krzykrzy1995: To wzgórze z kościołem to właśnie Tibidabo. Na pewno warto tam wejść dla samych widoków, piękna panorama całej okolicy + sam kościół też jest spoko. Ja lubię sobie tam chodzić raz na jakiś czas, bo okolica przyjemna i widoki świetne.
Chodzi Ci o polskie przewodniki? W domach Gaudiego powinny być, ale nie jestem pewien, sprawdź przy zakupie biletów :)
@krzykrzy1995: Odwalają tam z tymi maseczkami, czy ludzie mają raczej wywalone? Dużo turystów? Wszystko funkcjonuje bez większych przeszkód? Lecę tam za parę dni i trochę mi się humor popsuł jak widzę znowu ten cyrk w necie w tamtych rejonach
@elcor: No ogolnie to z maseczkami ostro pajacuja..
Wszędzie w pomieszczeniach musisz je nosic i oczywiscie nie po "polsku" na brodzie, ale caly czas zwracaja uwage no to, aby nosic je na nosie.
Na polu nie musisz ich nosic, ale wiekszosc Hiszpanow nosi xDDD ( nie wiem jak to robia przy takim upale.. )
Turystow bardzo duzo.
Wszystko funkcjonuje. Turysci maja #!$%@?, ale Hiszpanie niezbyt :P