Wpis z mikrobloga

@Rafatus69 , dla mnie i dla większości ludzi internet to wirtualna rzeczywistość. nie czuję potrzeby w tej wirtualnej sferze zamieszczać swoich danych osobowych jak i prywatnych zdjęć. nie wrzucę do sieci filmu jak sikam w gacie i nie podpiszę go np. "Rafał Kowalczyk - oficjalne konto". w życiu realnym, którego notabene ty nie masz, mam rodzinę, pracę i szereg innych spraw, ważnych i ważniejszych. ty niestety tego nie masz, więc żyjesz tylko tym światem wirtualnym i nawet jak do sieci trafia film ze straponem to ty ze swojego "Rafał Kowalczyk - oficjalne konto" zamieszczasz film z komentarzem i wyjaśnieniem na temat tejże sprawy. co ci tutaj mogę więcej dodać sam nie wiem, bo podejrzewam że tego co napisałem i tak możesz nie zrozumieć.

#rafatus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JicchakPerec: Rafał nie myśli tak jak ty. On ma bardziej czarno-biały świat. Tak jest po prostu łatwiej, jego mózg ma taki system obronny. Dysonans poznawczy nie pozwala mu po prostu zrozumieć niektórych spraw, bo wiązałoby się to z ogromnym stresem. Tak jest zwyczajnie łatwiej.
Mózg Rafała wmawia mu, że ludzie hejtują, bo mu zazdroszczą i myślę, że on w to naprawdę wierzy. Wierzy, że jest ktoś, kto by powiedział "chciałbym
  • Odpowiedz