Wpis z mikrobloga

Kochani,
Chciałbym wozić mojego syna (22 kg, 5 lat) w foteliku montowanym na rowerze.
Ze względu na stan mojego syna potrzebuję czegoś na wzór fotelika Hamax Siesta ( to znaczy nie zależy mi na tym, zeby się "przechylał" itp. chodzi mi raczej o sam kształ fotelika: oparcie + podłokietniki trzymające boki dziecka + dobre pasy).

Chciałbym jednak, żeby fotelik był przeznaczony własnie dla dzieci do przynajmnije 30 kg.

Teraz szukam w necie i jedyne co znalazłem to takie foteliki - atrapy na bagażnik rowerowy, które są w zasadzie tylko "oparciem" a nie pełnym fotelikiem.

Czy znacie jakieś foteliki dziecięce, które właśnie miałyby możliwość wożenia dziecka do 30-35 kg?

Zdjęcie poglądowe przedstawiające pi-razy drzwi o co by mi chodziło:

#rower #dzieci #bagaznikrowerowy #foteliki
inny_89 - Kochani,
Chciałbym wozić mojego syna (22 kg, 5 lat) w foteliku montowanym ...

źródło: comment_1626029226WvisGMLabr8fom4aFqlNHA.jpg

Pobierz
  • 16
@inny_89 30 kg na foteliku to jest masakra jeżeli chodzi o stabilność.Ni3 chodzi o konkretne modele, ale to jest po prostu za duży ciężar w tym miejscu. Jeżeli nie ma żadnej niepelnasprowosci to raczej hol, a nie fotelik. A najlepiej mlodego ćwiczyć żeby sam jeździł.
@inny_89: to może siodełko na ramę?

@againcognito o tym nie słyszałem, a w sumie mogłoby się sprawdzić ale na szybko szukając to patrzę, że tam też wszystko: "do 22kg".

@WuERA no rozważam jeszcze cargo dla mnie bo jeśli chodzi o rowerek trzykołowy to jest dla nas jeszcze stanowczo za wcześnie - syn ma poważne problemy ze wzrokiem oraz upośledzenie, które na razie wyłącza go z możliwości samodzielnej jazdy.