Wpis z mikrobloga

@fuManchu69: Tylko wiesz - zadałeś tak pytanie, że, my - użytkownicy wykopu możemy mieć wrażenie, że Twoje działanie nie do końca może być uczciwe i legalne. Stwarzasz niedopowiedzenia, z których ludzie teraz czerpią garściami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Voltix: @winstonyczerwonesetki: żadnych z tych rzeczy nie miałem, nie mogli znaleźć faktury. To był starup, gdy ja już pracowałem to odsprzedany do korporacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) miejsce akcji, Holandia. W sumie nawet mam tego iPhone 6s w szafce :D a już tam 1.5 roku nie pracuje
  • Odpowiedz
  • 2
@mroznykasztan no dobra, więc pojechałem z żoną na pchli targ i murzynka miała na sprzedaż to i inne tablety, nawigację za 5-10 funtów, więc wzięliśmy to za 8 funtów, wiedząc, że jest inne konto zalogowane na tymże tablecie. I to cała historia.
  • Odpowiedz
@Voltix: Poszedłem do iSpota czy jak to zwą w Hadzę i nie mogli mi pomóc na miejscu bez faktury. To zadziałałem jakoś online poczekałem paręnaście dni i pyk weszło moje konto :)
@winstonyczerwonesetki: E fajnie było, polatałem po świecie, praca lajtowa, teraz siedzenie na tyłku w korpo ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale chociaż hajs się zgadza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@postwarzywny: Da się zrobić, po zabiegu nie będzie działać wallet. Normalnie zaloguje się do iCloud i wszystkie inne funkcje będą działać. W dupe byłeś gowno widziałeś to na #!$%@? się odzywasz.
  • Odpowiedz