Wpis z mikrobloga

XP-Pen Artist 13.3 Pro (wiadomo, do czego).


@Filopuk: ja nie wiem. Serio, możesz opisać co tutaj wymaga obróbki 3 różnymi programami i co robi ten konkretny XP pen (tamten dwa z grubsza kojarzę, tego nie)? Nie że się czepiam, bo ładne to i w ogóle, cartoon network by siec nie powstydził, tylko jestem kompletnym laikiem w temacie, i na moje oko podobne obrazki to widywałem w okolicach 2007r w amatorskich flashowych
@ryhu: samoczynnie przyjąłem, że jasne będzie, że chodzi o tablet graficzny, moja wina! XP-Pen to tablet z wyświetlaczem, na którym rysuję. Jeśli chodzi o to, dlaczego używam dwóch programów, to powodem jest zwyczajnie to, że w Kricie o wiele prościej mi się rysuje i maluje, podczas gdy dodawanie winiety i tekstur jest dla mnie łatwiejsze w Gimpie. W przypadku tego obrazka w Gimpie ustawiłem wspomnianą winietę, aby dodać głębi, i naniosłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Filopuk: źle mnie zrozumiałeś, moim zdaniem jest zajebiste, zawsze mi się ten taki "flashowy" styl podobał i chciałbym tak umieć rysować. Zdziwił mnie tylko poziom skomplikowania softu
@ryhu: och, przepraszam za późną odpowiedź, nie zauważyłem komentarza :/ dzięki za wyjaśnienie, rzeczywiście nie zrozumiałem przekazu. Cieszę się, że praca się podoba i mam nadzieję, że wystarczająco wytłumaczyłem kwestię programów :)