Wpis z mikrobloga

@saakaszi: gdyby nie to że to za m.in. moje pieniądze to by mi to wisiało i latało, no ale nie jest tak i jest spory niesmak. I oni się dziwią że Trzaskowski mówi o likwidacji TVP info, ja za taką ramówkę to bym całe TVP zrównał z ziemią.
  • Odpowiedz
Nie żeby coś, ale taka ramówka to była z 10 lat temu jak oglądałem telewizje i nie było to nic dziwnego. Wyciąłeś po prostu 3h programów które są w niedziele od lat i tyle. W późniejszych godzinach też są takie programy? Co za przypadek że zabrakło miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°). Edit, sprawdziłem ramówkę, mogłeś jeszcze jakoś dokleić poranną msze wycinając programy o Japonii i inne żeby więcej
  • Odpowiedz
@milymirek: Żeby było zabawniej - Lechowicz sam jest chrześcijaninem (nie jestem pewien, czy katolikiem), a od pierwszej kadencji PiS ciśnie po nich, dopiero dziś zauważyłem, że "Kaleka społeczny" jest z 2008 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie znałem tego, dzięki
  • Odpowiedz
mastalegasta


@saakaszi: Mam tego pleba oznaczonego jako "Pisowski troll, głupi", ale tutaj akurat ma rację - zawsze tak było w niedzielę. Wrzucając takie przykłady ośmieszasz tezę i wychodzisz na wrażliwego płatka śniegu. Nie rób tego, bo szkodzisz naszej wspólnej sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz