Wpis z mikrobloga

@texasflood: ja kiedyś skomplementowałem koleżankę "o jesteś w ciąży!? Cieszę się z tobą!" A to nie była ciąża a pizza salami, 2 hambuksy i shake waniliowy.
  • Odpowiedz
@texasflood: Najlepsze jest to, ze 3 tygodnie ma troche gorsze jedzenie i schudła na tyle, że zauważają to inni ludzie, ale jak jakaś gruba baba nie może schudnąć "mimo" diety, to przez geny i hormony.
  • Odpowiedz
@texasflood: no może się obrazić. Ale o zamykaniu mordy nic tutaj nie ma.

Infografika ma akurat dużo racji. Im częściej będziesz komentował czyjś wygląd tym więcej razy trafisz na sytuacje takie jak opisują.
I wydaje mi się, ze szansa na to rośnie właśnie z wiekiem. Młodsi ludzie potrafią pewnie łatwiej wziąć się za siebie, starszy jak chudnie to szansa na to, ze nie zmienił stylu życia tylko dzieje się coś innego
  • Odpowiedz
@KeepCalm: Korwin-Piotrowska jest lewicową działaczką i z tym się nie kryje, także stąd taki tag.

Czy znienawidzoną, to raczej niekoniecznie, bo nie przepadam też za skrajną prawicą. Jedni i drudzy czasami odlatują xD
  • Odpowiedz
  • 9
@vegetassj1 jeśli myślenie nad tym co się pisze to nie pisanie rzeczy, bo może teoretycznie kryć się za tym coś złego? To krótka droga do zaprzestania rozmów jakichkolwiek. Gratulujesz mi sukcesu? Ty #!$%@?, wszystko dzięki temu, że hajs na rozkręcenie biznesu miałem z ubezpieczenia ze zmarłych rodziców, a ja musiałem sobie jakoś radzić. Czemu cieszysz się, że nie żyją? Mówisz, że super, że skończyłem medycynę i będę lekarzem? Ty chamie, zrobiłem to
  • Odpowiedz
  • 0
Pamiętajcie, można mówić tylko dobre rzeczy i tworzyć takim osobom bańkę zajebistości
  • Odpowiedz
@texasflood: kiedyś do sąsiada mówię : ale pan szybko schudł i w ogóle szczupłe wygląda! Jak Pan to zrobił??
Na co sąsiad: rak żołądka...
Było mi głupio, ale tylko jakieś trzy miesiące bo potem umar
  • Odpowiedz