Wpis z mikrobloga

Op sie chyba obrazil ze grzecznie wytknalem mu glupote i wrzucil mnie na czarna wiec odpowiadam tutaj:

Dlaczego za każdym razem szczepiła go ta sama osoba?


@Thaora: ?! Dlaczego za dziwne uwazasz ze gdy idziesz do tego samego punktu to trafisz na ten sam personel?!

To graniczy z cudem żeby za każdym razem nakręcić w dokładnie taki sam sposób pasma włosów a tutaj na każdym zdjęciu układają się dokładnie identycznie.


@Thaora: tutaj to ktorys z nas ma definitywnie problemy ze wzrokiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@maniac777: O fajne. Lubie takie zagadki :)

Jesli pani jest ta sama (a imho nie jest) to nie jest niczym dziwnym, jak sam wspomniales, jesli to ta sama "lokalizacja".
No ale pierwsza lokalizacja to chyba narodowy? (albo jakis inny stadion? dobrze widze?) a duga juz niekoniecznie. Co w dalszym ciagu o niczym nie swiadczy bo jak ja oddaje krew w busie to potem ten sam personej spotykam oddajac w stacjonarnym punkcie.
No ale pierwsza lokalizacja to chyba narodowy? (albo jakis inny stadion? dobrze widze?) a duga juz niekoniecznie.


@gorzki99: Zdaje sie ze obie szczepionki podawane sa w tym samym punkcie.

Ja tam nie mam z tym problemu-mam naprawde malo ciuchow i chodze czesto w tym samym.


@gorzki99: mam tak samo.

Jasne ze jest szansa ze ubral dokladnie te same spodnie, ta sama koszulke w randomowym odstepie czasu-akurat na szczepienie.


@gorzki99:
prosze, tu z briefingu po.


@maniac777: No i dziekuje. Nieczesta to sytuacja na wypoku gdzie ktos rozwiazuje zagadki merytorycznie. O taki wypok nic nie robilem

Z tego wynika ze ta koszulka to poprostu "ubranie robocze" i zaklada ja w robocie. OK to duzo wyjasnia :)

Mozna dojsc do porozumienia? Ano jak widac mozna :)