Wpis z mikrobloga

@OlgierdAndrzejewski Jak tam donosik? Już mu odwiesili zawiasy? Tyle zbierania materiałów przez @Head_Shoulders , tyle zapowiedzi, taki piękny donosik a tu ze strony Urzędu Skarbowego cisza. Pewnie ten największy służbista z białostockiego US, do którego miałeś zanieść ten kilkudziesięciostronicowy wysryw, wsadził go już dawno do niszczarki. Kolejna kompromitacja na twoim koncie.
#kononowicz #mexicano #patostreamy
  • 18
@NPCno123123: Jak to możliwe że taki bandzior i nie siedzi w pudle ? tosz to skandal...

Wykopkowi prokuratorzy robią wpisy tablic rejestracyjnych samochodów i myślą że Jarek przez to pójdzie do więzienia na dożywocie... ¯\_(ツ)_/¯
@eluniaa: To zobacz sobie ile urząd skarbowy ma czasu na odpowiedź osobie która zlożyła donos. Niedlugo czas się skończy a razem z nim upadnie wasza wiara w to że możecie w jakikolwiek realny sposób dobrać się do Jareczka. Jak widać Konon jest gotowy na powrót Mexicano. Wasz pot, wasze łzy i pękajace wrzody na nic.
@NPCno123123: Gościu ale ty jesteś oderwany od rzeczywistości. Rzeczy już się dzieją, nawet nie wiedziałeś o tym, że Jarunia był wzywany do US, a termin na odpowiedź minął 6 lipca, pocztą to będzie szło tydzień dwa. Wrzuciłem potwierdzenie odbioru i wrzucę odpowiedź od US. To dopiero początek, o reszcie dowiesz się z czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardzo mnie rozbawiło to, że wiesz dokładnie co robiłem, "każdą
@NPCno123123: Śmieszna jest twoja logika, mnie twoje zdanie zupełnie nie interesuje. Możesz myśleć o mnie co chcesz, możesz mnie obrażać itd. To tylko pokazuje skalę frustracji. Ja cie od dawna mam na czarnej, to ty potrzebujesz tagować mnie w swoich wysrywach.