Wpis z mikrobloga

Zdania podzielone na debacie przedwyborczej xD. Zazwyczaj jak widzę typów >190 to są jacyś #!$%@? niesymetryczni. Z kolei mając te powiedzmy 180 widzę tyle intersujących dziewczyn o podobnym wzroście że mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to karlice albo odpad.
  • Odpowiedz
@Bloodborn: w internecie to jest tak, że każdy może sobie ustalić wymagania i się ich trzymać. W prawdziwym życiu jak poznajesz jakąś dziewczynę to często nie ma to znaczenia, bo serce nie sługa, nie da się każdego mężczyznę czy kobietę upchnąć ostatecznie w szafce ''nie dla mnie''
  • Odpowiedz
@Cypselus: Aż mi się przypomniało, gdy na 18-tce mojej kuzynki jeden jej kolega mi powiedział, że ze mną nie zatańczy, bo za niska jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc różne rzeczy w życiu się zdarzają XDD
  • Odpowiedz
@Bloodborn: serio to wydaje mi sie ze to180+ to taka wymówka bo łatwo se napisać ze ktoś jest niski i nara a tak na prawde to komuś coś innego nie pasuje i nie chce tego napisać
  • Odpowiedz
@Bloodborn:
Mam 182 ale wielu młodych mnie mogguje, na prawdę czuję sie nieraz niski gdy przechodzę obok gościa 190 co ma wszystko dużo większe ode mnie a ja jestem jak dzieciak przy nim i wcale się nie dziwię p0lkom że wybierają większych.
  • Odpowiedz