Wpis z mikrobloga

@amantadeusz: za parę dni się okaże, że jesteś kolejnym potężnym #!$%@?ą na zasiłku dla bezrobotnych, już tu było parę takich przypadków
Ewentualnie opowiesz nam o zaletach kapitalizmu na podstawie pracy w januszexie na podlasiu
  • Odpowiedz
napisałeś, że to jest partia skrajnie lewicowa, ale teraz będziesz robił fikołki, że nie o tym jest wpis


@Frank_Forsyth: Napisałem, że jest skrajnie lewicowa i napisałem, że nie jest socjaldemokratyczna. To nie jest tożsame jeszcze z tym, że jest socjalistyczna. Razem to skrajnie lewicowy syf typowy dla zacofanych, europejskich peryferii alimentowanych przez bogatsze państwa centralnej Europy. Tzw kraje PIGS.

A jeśli nie, to dlaczego Razem nie jest
  • Odpowiedz
@Jaca656565: Zresztą nie wiem nawet czego tyczy się twój komentarz, bo kapitalizm jako taki najbardziej pomógł właśnie ludziom mniej zamożnym. XIX wieczna eksplozja demograficzna to efekt tego, że pierwszy raz w historii świata w Europie zaczęto likwidować głód i większość dzieci przeżywała, dzięki braku problemów zdrowotnych związanych z niedożywieniem.
  • Odpowiedz
Razem nie mówi i nie postuluje nigdzie o potrzebie rozwoju przedsiębiorczości, zmniejszaniu nieróbstwa, wzroście aktywności zawodowej i likwidacji socjalu w formie 'kasa do łapy'?


@amantadeusz: oprócz ostatniego, mówi o wszystkim. Co prawda nie uważam tych recept za udane, ale mówią o tym. Np. mówią o potrzebie budowy energetyki jądrowej. To dość duża innowacyjność, pomysł dobry. Albo mówią o większym udziale państwa w rozbudowę miast i wsparciu budownictwa mieszkań. W Szwecji
  • Odpowiedz
@amantadeusz Wiadomo na wykopie każdy programista 55k. Tak naprawdę jesteś zwykłem kucem który pałuje wiplera do obrazka dmowskiego czy kogo wy tam lubicie na biurku.
Dziecko drogie. Ktoś kto dużo zarabia duże pieniądze nie musi się tym chwalić bo po prostu je ma, tym bardziej na wykopie xD
Nawet mi nie odpisuj bo na żadnego frontflipa nie odpowiem.
Buźki kucu
  • Odpowiedz
W Szwecji także miały miejsce duże programy budownicze. Dobry pomysł, pojawi się więcej pracy. Więcej pracy to mniej nieróbstwa.


@jkarnic: Brak pracy to nie jest problem przy aktywności zawodowej, przynajmniej nie wprost. Do 2020 mieliśmy bardzo niskie bezrobocie, teraz nadal w zasadzie mamy.

ale Szwecja także jest bardzo szczodra dla swoich
  • Odpowiedz