Wpis z mikrobloga

Beka w ogóle ostatnio do mnie dzwonili z tego spisu chyba, i jakaś tam maniurka się pyta, czy się dodzwoniła do Hissisa Narkomańskiego, to pytam jej o co chodzi i po co wydzwania jak nie wie do kogo dzwoni nawet, ona tam się coś pruje że jakieś spisy powszechne robi, i dopytuje, czy ja to ja, mówię jej, że skąd ja mam wiedzieć, że to nie wydzwania do mnie mafia paliwowa, albo inna tam jakaś ośmiornica Łódzka, żeby dane wyłudzić, a potem zrobią jakieś karuzele vatowskie i będę ćwiarę w kryminale siedział za niewinność jak Tomasz Komenda, a ja wystarczająco mam swoich afer kryminalnych żebym jeszcze za nie swoje miał odpowiadać, no i rozpoczynam proces weryfikacji maniury, ona mi tam pomaga przeprowadzić weryfikację, udostępnia dane niezbędne do przeprowadzenia tego procesu, elegancko zweryfikowana została na internecie, no i mówię jej, że teraz mogę jej odpowiedzieć na pytanie, i że nie dodzwoniła się do Hissisa Narkomańskiego, więc dziękuję za telefon i życzę miłego dnia, ona coś tam jeszcze się pruła, czy ja znam te osobę, czy mogę prosić do telefonu, to mówię jej, że nie mam czasu na pogawędki, szczególnie na temat osób trzecich, no i elo rozłączyłem się.

#spispowszechny
Hissis - Beka w ogóle ostatnio do mnie dzwonili z tego spisu chyba, i jakaś tam maniu...

źródło: comment_1625926071ZNtLkfJQMEOiNp74tVnniX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach