Wpis z mikrobloga

@Harry_Callahan: Swoją drogą każdy pisze, że w tym dragon-tt to nie wiadomo jaka super jakość. Kupiłem tam ekran do Xiaomi i jak patrzyło się na niego pod kątem to widać było taki pasek przebijającego światła z ledów podświetlających ekran gdzieś półmilimetrowy w miejscu gdzie kończył się ekran a zaczynała czarna ramka (tam gdzie jest głośnik, czujniki i aparat). Podejrzewam, że to samo mają na Aliexpress w lepszych sklepach (nie te najtańsze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@badziebadla: no właśnie mi jeden Mirek odradzał zakup wyświetlacza na Ali albo allegro bo zamienniki słabej jakości, a podobno na tym dragon-tt mają oryginalne.

Telefon już ma dwa lata i gdyby ekran nie był zbity to taka używkę sprzedałbym podejrzewam za maks. 300zł. Myślałem żeby go naprawić i używać go jeszcze rok-półtora. Teraz w ogóle zastanawiam się czy taka naprawa ma sens ekonomiczny.
@Harry_Callahan:

Jak się oczytałem zanim kupiłem to zauważyłem że jakościowo są przynajmniej 2 rodzaje. Do mojego telefonu były albo po 60 albo po 100 zł. Te za 60 zbierały słabe opinie przez gorsze odwzorowanie kolorów, brak wielopunktowego dotyku i kruchość objawiającą się tym, że przy montażu potrafił taki ekran pęknąć przy głośniku. Te droższe np. z tego sklepu: https://pl.aliexpress.com/store/1852680?spm=a2g0o.detail.100005.1.12464471kBwD2J mają już lepsze opinie, ale też zdarzają się buble. Ale tak jak