Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje porady w kwestii #motoryzacja #samochody . Rozglądam się za jakimś autem typu SUV, jednak zastanawia mnie jedna rzecz. Czy bardziej opłaca się kupić nówkę typu Kia Stonic albo coś tego typu do maks 60k czy lepiej jakaś używkę maks pięcioletnia ale żeby była jakaś większa itd. Poradzicie ?
  • 12
@Awgfrew90: może potrzebuje wyższego auta akurat. Nie napisał dlaczego chce suva.

@konkooks: Przy takim budżcie szedł bym w nowe auta, ale tez lekko zwiększył aby nie brać golasa tylko już coś z wyposażenia fajnego było. Przecież będzie korzystał z tego codziennie i ma Ci to sprawiać jakąś przyjemność. Kiepsko było by wpakować się na minę wydając na auto taki hajs, a przy używce to wszystko możliwe, a przy tego typu
@r5678: Dzięki za odpowiedz. Szukam czegoś większego gdyż mam dziecko i fajnie było by zapakować wózek i jakieś zakupy No i różowa :) Średnio mi się podobają samochody kombi :(
@konkooks:
Wyżej będziesz musiał podnosić wózek. Lepiej weź sobie kombi, przecież potrafią być ładne. Plus osobówkę w tym budżecie kupisz bardziej wyposażoną w lepszym standardzie od suva bo te są droższe.
@r5678 bzdury :) rozwalisz, suvy nie nadają się w teren. Siedzenie wyżej to żadna zaleta, trzeba być upośledzonym żeby siedzenie wyżej uważać za zaletę xD masz za to duży samochód którym w mieście ciężej zaparkować. Jest ciężki więc ma drogie i sztywne zawieszenie. Ma wysoki próg załadunku (co za durny pomysł???) Duży bagażnik, ale im cięższe tym ciężej załadować. Samochód jest duży i ciężki więc pali dużo, dużo więcej. Części są dużo
trzeba być upośledzonym żeby siedzenie wyżej uważać za zaletę xD


@Awgfrew90: to widocznie jestem upośledzony bo w robocie jeźdżę busem akurat i wszystko widać co się dzieje na drodze, milionkrotnie zwiększa to wygodę z jazdy czy bezpieczeństwo i nawet do jazdy po mieście wolałbym busa niż osobówkę. Stań w korku osobówką to widzisz tylko auto przed sobą, nie wiesz co się dzieje do przodu. Suv to nie bus co prawda ale