Wpis z mikrobloga

Za cholerę nie rozumiem o co chodzi ze Switchem.
Sam kupiłem niecałe 2 miechy temu nowego i jestem zachwycony. Na razie dalej nie przeszedłem Zeldy, mam już kupione Pokemony, Astral Chain, Mario Superstars, Mario Kart, Mario Party, Monster Hunter Rise.
Gier na konsolę jest mnóstwo i exclusivy od Nintendo to świetna zabawa. Konsola jest wygodna, możesz wziąć odpalić z uśpienia na kilka minut i schować, gry towarzyskie najlepsze jakie mogą być.
Ogólnie nie jest to ps/xbox, ale co z tego?

Bawi się świetnie, a tutaj na tagu nintendo z 10 wpisów dziennie z płaczem stop having fun guys
#nintendoswitch #nintendo #konsole #playstation #xbox
F.....o - Za cholerę nie rozumiem o co chodzi ze Switchem.
Sam kupiłem niecałe 2 mie...

źródło: comment_1625911613nDolYRb9R8hu0VepykhIaO.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Baron_Nintendo: Mario rabbits to kaszanka, astral chain wybitne nie było, odyssey dla fanów hydraulika - zostaje zelda, xeno2 i fire emblem. A właściwie to xeno2 i fire emblem, bo zelda akurat exem switcha nie jest xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fan_Morawieckiego: Wydaje mi się, że po prostu ludzie dzielą się na tych, którzy wolą mieć różne gry o różnej tematyce i te śmieszki, które skaczą na samą myśl o kolejnej iteracji zeldy, mario czy innego pokemona.
To tak, jakby ktoś od 96 #!$%@?ł Duke Nukem 3d, Duke Nukem 3d robi placki, Duke Nukem 3d wyścigi, Dn3d blue, Dn3d 2 będący lekko zmienionym 1, Dn3d Race z innymi postaciami np. Doomguy.
Po