Wpis z mikrobloga

@Walther00: Np jak był post "I like rapist, when i grow up i wanna become one, my family says its for criminals but i still wanna try. Where should i begin? My favorite rapist is Eminem."
  • Odpowiedz
@Konkaki: Jeżeli opowiadasz wiele razy jakiś kawał i za każdym razem towarzystwo się nie śmieje i musisz im wytłumaczyć o co w nim chodzi, żeby zajarzyli, to ten kawał jest #!$%@?, podobnie jak ten pożal się boże mem. Żeby było wiadomo o co w nim chodzi, trzeba poszperać w internecie i przeczytać o co w nim chodzi, wtedy pomyślisz sobie "aha, jest w tym jakiś sens, ale strasznie naciągany". Raczej z
  • Odpowiedz
@Dej_mi: Człowieku, wiem, że o to chodzi, ale tego zupełnie nie czuć. Trzeba wpisać w google "they had us in the first half o co chodzi", żeby zajarzyć. Mem ma śmieszyć od razu, a nie dopiero po researchu w internecie, inaczej jest #!$%@?. Ty od razu zajarzyłeś? Nie wierzę. Dobra, szkoda mi czasu na gadanie z takimi matołami, na razie.
  • Odpowiedz
@tytjan17: XD, Jeśli trzeba ci to tłumaczyc to z tobą jest problem. Jakos ja załapalem odrazu jak go zobaczyłem i pewnie X tysiecy osób tak samo tylko ty jeden musiałes szukac w google. Podałem przykład ze jest to mem który podaje sie w parze z innym memem. Ale jesli naprawde nie rozumiesz jednego zdania to coz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tytjan17:

Mem ma śmieszyć od razu, a nie dopiero po researchu w internecie

To twoja opinia z którą nie muszę się zgodzić. No ja po kilku latach od zobaczenia tego mema odpaliłem pierwszy raz ten filmik z
Jakoś nie miałem z tym problemu
Miłego popołudnia
  • Odpowiedz
@tytjan17: wystarczy znać angielski na poziomie potato, żeby bez problemu zrozumieć tego mema, więc lepiej ucz się pilnie, bo nie zdasz tej matury za dwa lata
  • Odpowiedz