Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 211
#przegryw #blackpill Chadowi różowe wybaczają morderstwo przez jego wygląd, przegrywa osądzają za niewinność przez jego wygląd. Moja dłoń przekształciła się w pięść. Tak wielu chłopaków dobrych z tagu od najmłodszych lat było gnojonych, obrażanych, bitych, spychanych na margines i obdzieranych z godności za ich wygląd i status materialny, na który nie mieli wpływu. Oskarka prettyboya chcą uwolnić od odpowiedzialności za zbrodnię morderstwa, którą popełnił całkowicie z własnej woli jadąc 160kmph przez miasto rozjeżdzając ludzi.

Tagi dla zasięgu wśród normictwa : #logikarozowychpaskow #rozowepaski #mirabelkopomusz
o__p - #przegryw #blackpill Chadowi różowe wybaczają morderstwo przez jego wygląd, pr...

źródło: comment_1625842314N0UdWBCYZmvwVDNmQQyABi.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Chadowi różowe wybaczają morderstwo przez jego wygląd, przegrywa osądzają za niewinność przez jego wygląd.


@o__p: Ja #!$%@?, jakie wy macie sprane łby xD Konto ze screena stworzone w lipcu 2021 pewnie przez jakiegoś trolla, a Ty łapiesz się na to jak młoda Julka na araba xD
  • Odpowiedz
@o__p: Mea Culpa, w gimnazjum zostałem uniewinniony za pobicie z uszczerbkiem na zdrowiu (wykurował się w pełni) dlatego że byłem niższy i słodszy od przeciwnika. Strasznie im mnie (!) było szkoda i nie mogli uwierzyć że ja to zrobiłem xD
  • Odpowiedz