Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 208
@DarkZizi: co znaczy od razu? Od razu to powinienem odejść jak były problemy z wypłatą, a nie po dwóch miesiącach. Od kwietnia się bujam i próbuję wyjść na prostą, bo skończyłem bez dochodów i pracowałem w takich januszexach że rozważałem samobója, bo wszędzie było gówno.
Niedawno znalazłem pracę, w której się odnajduję i mam nadzieję że zostanę, bo po tylu latach w końcu nie mam odruchów wymiotnych po wejściu do pracy
@Garztam i to jest problem polski xd przykład firmy z którą współpracuje. Wysyłają dosyć ciężkie i wielkie rzeczy które podchodzą pod transport ciężki ale to drogie w Polsce mają wywalone xD teraz przyszło takie coś do de zawieść i wielkie zdziwienie ile to kosztuje a nikt nie chce ryzykować bo jak jak policaj dowali kare to Janusz może się zamykać. Polska to dziki kraj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DarkZizi: tylko dobrze z tymi ludźmi żyłem... Prawie dwa lata tam pracowałem. Większość czasu z nimi spędzałem i rozmawiałem. Były problemy to czekałem bo wierzyłem, że mi zapłacą.
Nie było innych pracowników, tylko ja i szefostwo.
Siedź z kimś po kilka godzin dziennie, codziennie przez 2 lata.
A jak powiedziałem że odchodzę i zacząłem się dopaminać o swoje to nagle z mordą na mnie xD i od kilku miesięcy się tłumaczą,