Wpis z mikrobloga

Księga Davida do uczniów Mahjong

A był w owym czasie na brytyjskiej ziemi był pewien potomek słynnego wodza Benito. A zwany był on Jurnym Matteo Beretem. I wygrał on swego czasu pojedynek z Felixem zwanym Ożerem. A Ożer ten był wielkim przyjacielem Wybrańca. I przybył on w dniu regeneracji do hotelu Jego by mu powiedzieć. I rzekł Ożer do Wybrańca, Jedynego Next Gena: Jam o to wczoraj poległ z Jurnym Matteo Beretem, dopadło mnie jego siermiężne ramię. I posmutniał bardzo. Na to rzekł mu Jedyny Next Gen: Felixie czemu się trwoższy ? Zaprawdę powiadam Ci jeszcze wiele tytułów w deblu razem wygramy, a Jurnego Matteo wiele razy pokonać raczysz. I rozchmurzył się Felix zwanym Ożerem na te słowa. A plotki rozchodziły się głośno w All England Clubie. I rzekł mu Ożer: Jurny Matteo rzecze brytyjskiej gawiedzi, że się nie zatrzyma, że on jest wybrańcem, Jedynym Next Genem, który ma moc by pokonać Serbskiego Pana. Mówi wszystkim: Czyż nie widzicie znaków ? Saszka zwany Cwelewem bez psychy odpadł, Stefnaos zwany #!$%@? odpadł, Danił od ruskich odpadł. Jam jest prawdziwy i jedyny. Odrzekł mu Wybraniec: Nie słuchaj fałszywych Next Genów, każdy widział znaki jakie dawałem w Miami i jakie dałem wczoraj. Zaprawdę powiadam Ci i Wam wszystkim: Moc we mnie jest silna. I nastanie jutro wielki pojedynek, a siermiężna oręż Jurnego Matteo padnie pod naporem kontr returny Jego. I nastanie wielka radość w kraju husarzy, a kraj makaroniarzy smutek ogarnie gdyż wierzą oni, że to od nich Wybraniec wyjdzie


#tenis
  • 1
  • Odpowiedz