Wpis z mikrobloga

  • 426
Fajne te stojaki na rower na placu Nowy Targ we Wrocławiu. Takie przyjazne U-Lockom

A tak serio, to są tak grube, że nie idzie przez nie przełożyć zapięcia. Czemu w XXI wieku nadal występują takie problemy? Czy naprawdę nikt o tym nie myśli? Czy ktoś kto odpowiada za stojaki rowerowe nie jeździ rowerem? Nie testuje tego co wymyśli?
#wroclaw #zalesie
kaczoor - Fajne te stojaki na rower na placu Nowy Targ we Wrocławiu. Takie przyjazne ...

źródło: comment_1625759818D83DHkUO7xQ8k3bKH8xeGm.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczoor nie rozumiem problemu, miał być stojak jest stojak, roszczeniowi gówniarze stojaki im się nie podobają, za komuny się człowiek cieszył jak suchy chleb mógł powąchać przez szybę
  • Odpowiedz
  • 1
@kaczoor wykopki myślą że to pewnie roboty robią i sztuczna inteligencja projektuje. Prawda jest taka że robi się z tego co zalega a testuje na jakimś rowerze na firmie xd i tyle
  • Odpowiedz
@kaczoor: Ostatnio byłem na nowym placu do street workoutu za c--j wie ile pieniędzy. Drążki są na wysokości około 190cm więc żeby się podciągać trzeba zginać nogi w kolanach na 90 stopni. Takie rzeczy projektują debile którzy nie mają z tym doczynienia.
  • Odpowiedz
@kaczoor teraz samochodziarze powiedzą "no macie przypięcia, czego nie używacie"

Polska infrastruktura rowerowa to dno i metr mułu. Robione na odwal żeby się pochwalić cyferkami w broszurach reklamowych
  • Odpowiedz
@Gorion103: Najbardziej podoba mi się prowadzenie ddr ze znakiem kończącym przed każdym wjazdem w podwórko / skrzyżowaniem i kontynuacja za nim. Jeżdżę tylko rekreacyjnie i nerwicy dostaje jak widzę te cuda projektowe.

@kaczoor: ja z tego powodu kupiłem jednak łańcuch, a nie u-lock. W mieście łańcuch i tak daje dosc dobre zabezpieczenie, a przynajmniej da się zawsze do czegoś złapać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@CapaldiTheDoctor łańcuch jest ciężki i mało poręczny. Ja i tak rower przypiąłem do znaku 50m dalej, tylko boli, że wydają pieniądze na takie nieprzemyślane g---o, a mogło być tak pięknie
  • Odpowiedz