Wpis z mikrobloga

Wiecie czym różnią się typowe wakacje przegrywa od wakacji typowej p0lki? Już wam mówię pierwsze to o ile taki przegryw pojedzie w ogóle na wakacje. Kolejną rzeczą jest pobyt i wyżywienie przegryw zazwyczaj w miarę tanim miejscu śpi śniadania czy obiady robi na własną rękę bo drogo jest na takich wakacjach czyli zazwyczaj jakieś danie gotowe świeże bułki z marketu co do jedzenia na mieście jakiś street food tania knajpa ewentualnie do tego piwko jakieś natomiast typowa julka musi mieć 5 gwiazdkowy hotel żeby jej pochwa wypoczęła i była w najlepszym stanie przed przyjęciem czadowskiej ewentualnie koloru asflatu knagi i nasienia. Oczywiście jakżeby inaczej trzeba napstrykać tysiąc pińćset sto dziwińcset zdjęć luksusowego hotelu i swojej dupy w basenie i dać na instagrama albo snap chata oczywiście restauracje najdroższe jakżeby inaczej i kolejne tysiąc zdjęć czego to ja nie żrem i na co mnie stać. A teraz ostatni punkt co taki przegryw robi a co jullka. A no przegryw pozwiedza zabytki popodziwia krajobrazy przejdzie się do muzeum czy jakiegoś zoo ewentualnie się wykąpie w morzu bądź jeziorze o ile się nie wstydzi a wakacje p0lki ojeja ale ten m0kebe miał wielkiego #!$%@? asz mnie cipsko boli albo ojeja jak byłam na koloniach w loret de mar to tak się #!$%@?łam w klubie że jak robiłam loda oskarkowi to mu na #!$%@? narzygałam. To tyle od mnie. #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #incel #wakacje #julka
P.....k - Wiecie czym różnią się typowe wakacje przegrywa od wakacji typowej p0lki? J...

źródło: comment_1625737642xICp2Qdre78vNbo0Q2Da1A.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@zwierzeta_sa_spoko: Przynajmniej tak moje wyglądały i pewno innych przegrywów podobnie jak gdzieś jechali ale ja swoje bardzo dobrze wspominam może dlatego że jestem jednak w jakimkolwiek istotą rozumną i liczy się dla mnie coś innego jak tylko zwierzęce instynkty. Ale może kiedyś założę biuro podróży przegryw-tour i będą wycieczki do krajów wschodnio azjatyckich gdzie będzie wliczone w cenę wycieczki przywiezienie se jakieś azjatki do p0lski
  • Odpowiedz
@PolskiCzetnik: Ale to prawda. Moja ex chciała mieć wszystko TOP najlepsze. Głupia księżniczka.

Moja siostra bliźniaczka (ruchable btw ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) wyjeżdża z chłopakiem nad morze. Postanowili, że mnie też wezmą bo i tak nie mam co robić i jestem sam. Znalazł jakiś domek nie all-inclusive i starczy. Moja siostra to logicznie myśląca kobieta. Nie bawi się w miliard zdjęć na FB/INSTA i inne gówno,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ziomal4321: miałem podobnie, 1.5 roku robiłem na nią, ona czasem przepracowała jakiś weekend. Bo chciała sobie odpocząć po skonczeniu studiów. Może nie miała wymagań top, ale tu by gdzieś jechała, tu by coś dobrego zjadła, to w góry, na wycieczkę, do kina. W końcu chcąc nie chcąc odmawiałem coraz częściej no bo nie widziało mi się za wszystko płacić, mieszkanie, jedzenie, wypady itp.
1.5 roku takiego wspólnego mieszkania i się rozeszliśmy
  • Odpowiedz