Wpis z mikrobloga

@bedziemagik2137: ja rzucałem na desmoxanie i dla mnie to najlepszy lek na chęć rzucenia.
Nie wiem jak to działa ale od wzięcia tabletek czujesz tak jakbyś zapalił przed chwilą fajkę i jak już zapalisz to nie dasz rady jej do końca spalić. Dziwne uczucie ale dzięki temu rzuciłem bez odczuwania chęci palenia i męczenia się. Dosłownie lekko rzuciłem a palilem około 3 lub 4 lata
@Reniferus: chciałem kupić Desmoxan, ale akurat nie było w aptece i farmaceutka zaproponowała mi recigar. Paliłem też jakieś 4 lata. od kiedy zacząłem brać tabsy zapaliłem w ciągu trzech pierwszych dni po jednym papierosie dziennie i ani razu nie spalilem więcej niż pół, przestało mi całkowicie smakować. Nawet nie dokończyłem terapii, chyba po jakichś 7-8 dniach przestałem brać tabletki. Nie palę już 3 miesiące i póki co nie mam na powrót
@fino_alla_fine: a no to desmocan podobnie działa. Dodatkowo w trakcie brania desmoxanu miałem wyraźniejsze i kolorowe sny co bardzo ki się podobało. Pamiętałem je bardzo dokładnie.
No i też przerwałem pod koniec kuracji bo już nie potrzebowałem brać.
No i jak zaznaczyłeś - trzeba być chętnym na rzucenie. Tabletki to jest tylko środek pomocniczy. Pomimo, że bardzo pomaga to bez chęci nie da rady rzucić.
@bedziemagik2137: ja rzuciłem po przeczytaniu książki Allan Carra Jak rzucić palenie. Wiem że to brzmi niedorzecznie ale miliony ludzi tak zrobili i to zakład Pascala - palisz aż do ostatniej strony a po skończeniu wypalasz ostatniego. A jak będziesz chciał palić dalej to nic nie tracisz.

Mi tylko wstyd że paliłem ponad 10 lat skoro rzuciłem po tym z dnia na dzień.
Wellbutrin


@SheenaT: Ponoć champix jest najlepszy. substancja stworzona przez hehe pfizer i jest Stosowany tylko do leczenia uzależnienia od nikotyny. Zbieram się po receptę na niego, ale te #!$%@? fajki mi chyba na to nie pozwalają.

Brałem mnóstwo rzeczy, meth, kokaine, heroine, Oksykodon, alkohol i jak mi się znudziło to je przestawałem brać. a te #!$%@? drogie? to jest dramat. nikotyna to najsilniej uzależniająca substancja na świecie.