Wpis z mikrobloga

#recenzja odkurzacza BlitzWolf BW-HC1 z Polski
Tylko 129,99$ (ok 500zł) z Polski
➡️Extra stosunek ceny do jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fantastyczna cena i dostawa z Polski
Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️ Po link i kupon zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cena zawiera VAT i wszystkie inne opłaty.
Dostawa trwa ok 2 dni.

Mam go już jakiś czas i jest świetny, wciąż ciężko się przyczepić do czegoś patrząc na cenę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za ok 600zł to rewelacja. Jest dużo lepszy, niż mój poprzedni Xiaomi Jimmy JV83, za którego dałem 250$. Jest też znacznie lepszy od budżetowych odkurzaczy iLife H70 czy G80 (a one teraz z dodatkowym VAT kosztują prawie tyle samo).
Wielka moc 25000Pa sprawia, ze świetnie radzi sobie z wszelkimi brudem, wciąga wszytko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest wygodny w obsłudze, ma zginaną rurę. Jest dotykowy ekran, na którym łatwo można sterować trybami. Duży pojemnik, sporo końcówek i wyjmowana bateria. Moim zdaniem to jeden z najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych pod względem ceny do jakości i tego co oferuje. Jak szukacie świetnego odkurzacza pionowego wysokiej klasy, to warto go kupić. Obecna cena ok 500zl, jest wg mnie fantastyczna. Plus szybka dostawa z Polski( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poniżej pełna #recenzja tekstowa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szukałem od pewnego czasu nowego odkurzacza z jak najlepszym stosunkiem ceny do jakości, który zastąpi wysłużonego Xiaomi Jimmi JV83. Myślałem w pierwszej kolejności o jakimś Xiaomi (g10), lub Dreame XR, V10. Nie chciałem wydać zbyt dużo - odkurzacz pionowy jest tylko uzupełnieniem robota automatycznego Xiaomi 1T / Mop Pro+. Ale nie chciałem też kupować budżetowych tanich iLife, które testowałem sciagając je znajomym (sa ok do podstawowych zadań, ale potrzebowałem czegoś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Wybór pad na najnowszy odkurzacz BlitzWolf - BW-HC1. Zdecydowały świetne parametry (lepsze niż droższych konkurentów) w świetnej cenie i marka BlitzWolf, do której mam wielkie zaufanie, której mam kilka świetnych produktów. BlitzWolf to znana marka, nazywana nowym XIAOMI, robiąca produkty o świetnej jakości w świetnej cenie. Odkurzacz z takim parametrami za ok 600zł wydawał się rewelacyjną okazją( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego w sklepie Banggood był dostępny z dostawą z Polski Zamówiłem bez wahania, bo sklep ma świetną obsługę posprzedażową, możliwość płatności kartą, PayPalem (są też przelewy online) i świetne ceny.
Odkurzacz dotarł błyskawicznie z polskiego magazynu. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Plastik o nowoczesnym wzornictwie jest bardzo dobrej jakości i wygląda atrakcyjnie. Widać, że mamy do czynienia z odkurzaczem z wysokiej klasy.
Ma wielką siłę ssania 25000Pa, znacznie większą od starego odkurzacza (miał 20000Pa), czy innych znanych (Dreame XR ma 22000Pa, Dyson V10 23000Pa). Przekłada się to na bardzo skuteczne sprzątanie. Lekka konstrukcja sprawia, że proces odkurzania jest bardzo przyjemny i komfortowy.
Do dyspozycji są 3 tryby siły ssania: Eco automatyczny i turbo. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest tryb automatyczny, odkurzacz sam dobiera odpowiednią moc do danej powierzchni. Pozwala to też efektywnie zarządzać baterią. Tryb turbo samemu warto włączyć przy odkurzaniu dywanów, aby wciągnąć resztki tego, co nie udało się w słabszym trybie. Jest świetna szczotka zbierająca nieczystości, uzbrojona w 4 diody LED.
BlitzWolf HC1 został wyposażony w funkcjonalny i łatwy w obsłudze dotykowy panel sterujący. Widzimy na nim stan baterii i możemy wybrać tryb pracy.
Odkurzacz posiada funkcjonalną zginaną w połowie rurę, która pozwoli na łatwe dostanie się pod niskie meble. Mamy też wszystkie potrzebe końcówki.
System montażu rur oraz końcówek działa na zasadzie zatrzasku i jest bardzo latwy. Daje to gwarancję, że podczas sprzątania nic się nie odłączy i nie wysunie. Końcówki można bezpośrednio podłączyć do odkurzacza z pominięciem rury. Taka mobilność zapewnia szybkie przekształcenie w odkurzacz ręczny. Bateria 2500mAh pozwala na odkurzanie przez nawet 60min i jest wyjmowana. Pojemnik na kurz jest duży i ma 0,7l. Nieczystości można wysypać przez klapkę. Sam pojemnik można też całkiem zdemontować i umyć.
BlitzWolf HC1 to bardzo elegancki i nowoczesny odkurzacz z parametrami premium, zbliżonymi do Dyson V10. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych odkurzaczy bezprzewodowych pod względem ceny do jakości i tego co oferuje. Wiadomo, że sa na rynku tanie iLife, ale to budżetowe odkurzacze. Są też pewnie trochę lepsze lecz bardzo drogie (kosztujące 250$) odkurzacze Dreame czy Roborock. Ale ten BlitzWolf HC1 to doskonały stosunek ceny do jakości. Jak szukacie świetnego odkurzacza pionowego wysokiej klasy, to warto go kupić. Cena poniżej ok 130$, czyli 500zl, jest wg mnie świetna. Plus szybka dostawa z Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

➡️ Parametry:
Marka: BlitzWolf®
Modelu: BW-HC1
Napięcie: 100-240 V.
Moc: 350 W.
Pojemność na kurz: 700 ml
Zasysanie: 25000 Pa
Hałas: ≤68dB
Poziom prędkości: 3
Wyświetlacz LED: tak
Czas pracy: 14/60 min
Czas ładowania: 4-5 godz
Wtyczka: EU
Informacje o baterii Typ baterii: bateria litowo-jonowa
Pojemność baterii: 2500 mAh
Waga produktu: 2,4 kg
Rozmiar produktu: 122,50 x 26,00 x 24,00 cm

#banggood #banggood #chinskierecenzje #blitzwolf #vp9 #odkurzacz #sebeksspoleca
#banggood #chinskiecuda #zakupyzchin
sebekss - #recenzja odkurzacza BlitzWolf BW-HC1 z Polski❗
Tylko 129,99$ (ok 500zł) z...

źródło: comment_1625736470cQYtPKaQ3kxkZyRc7q2j4N.jpg

Pobierz
  • 3