Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam nadzieję, że ktoś przeczyta i odpowie na moje nurtujące pytanie. CZY JA WYMAGAM TAK DUŻO?

Idę do najgorszej możliwej pracy, sprzątanie, gastronomia, magazyn i to, że każdy "pracodawca" zaproponuje mi umowe zlecenie już mnie nawet nie dziwi, powiem szczerze, że w obecnej sytuacji kiedy student ma kwotę brutto jako netto, bardziej zachęca mnie do tych śmieciówek, ale #!$%@? jak gość się mnie pyta na jakie liczę wynagrodzenie i mówię mu, że 18.30 zł brutto (w moim przypadku netto) w zupełności mi wystarczy czyt. NAJNIŻSZA KRAJOWA to gość otwiera oczy i reaguje jakbym mu powiedział, że odbyłem stosunek z jego mamą. Byłem na rozmowie o pracę w szanującej się restauracji (podobno..) i jako kelner zaproponowali mi 9 zł za godzinę pracy. TAK DZIEWIĘĆ ZŁOTYCH POLSKICH ZA GODZINE PRACY NA UMOWIE ZLECENIE ZE STATUSEM STUDENTA. Jak powiedziałem, że najniższa stawka dla studenta to 18,30 zł/h netto to facet mnie wyśmiał XDDD

Będzie dobrze w tym kraju???

#zarobki #pracbaza #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e6aad0ae4a3c000a40530e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo ludzie się nie szanują. Gdyby wszyscy zaczęli żądać godnych sum czyli 5k brutto na start za każdą co ambitniejszą prace to by był ok. .

I gdyby ten złodziejski rząd uwolnił gospodarke.

To chore, że bym dostał moje 3800 na rękę, pracodawca musi wydać 6400zł

Bez wahania przyjąłbym opcję "najniższa na umowie a reszta pod stołem" to by oznaczało dla mnie 1200zł podwyżki a dla pracodawcy.. nic.

Emerytury i