Wpis z mikrobloga

Póki co to tylko luźny pomysł, ale jeśli ktoś z #poznan ma ochotę na luźne 200 bardziej w sobotę, ale może w niedzielę, to ja myślę o spróbowaniu.

Trasa wstępnie Poznań, Mosina, Czempiń, Leszno, Przemęcki Park, Śmigiel, Kościan, Stęszew i Poznań
Wstępnie z Komoota wyszło mi 95% asfalt, bo zrobiłem kilka ujebów za Mosiną, żeby coś z tego wyjazdu mieć.
Oczywiście nie gwarantuję, że mi się to 200 uda i nie stwierdzę w Kościanie, że dalej nie jadę i wracam pociągiem, ale wierzę w siebie xd

Gdyby ktoś miał ochotę się podłączyć gdzieś po drodze na jakąś chwilę, to też fajnie.
Wyjechać chciałbym pewnie koło 6, ale to chyba w tym wszystkim będzie najtrudniejsze xd

#rower #ruszpoznan
  • 9
  • Odpowiedz
@kuraku: "Póki co to tylko luźny pomysł, ale jeśli ktoś z #poznan ma ochotę na luźne 200 bardziej w sobotę, ale może w niedzielę, to ja myślę o spróbowaniu."
Po tym zdaniu myślałem że chodzi o degustowanie alkoholu i już w sumie byłem zainteresowany.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuraku: jakbyś w okolicach Przemęckiego Parku, Śmigla lub Kościana miał jakieś problemy, to możesz pisać na PW
  • Odpowiedz
@siona: jedno zero mniej, to może dziś( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kolopo: sorry, ze mną to co najwyżej jakiegoś krieka albo zwykłe kwaśne piwo¯\_(ツ)_/¯
@jalop: dzięki, zapamiętam!
@inyourface: w przyszłą sobotę pewnie coś też będę jechać, ale pewnie bardziej 1xx, bo w niedzielę Śniadanie, to nie będę miał czasu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kuraku: i bardzo dobrze! Fajnie widać jak mamy rożne podejście - ja bym pewnie nie przepuścił tym 3m kwadratom z tej środkowej "L-ki", albo tym dwóm po lewej zaraz przy trasie:) Ale skoro plan na asfalty, to wiadomo. Udanej trasy!
  • Odpowiedz
@niebieska_cegla: te po lewej zaraz przy trasie w sumie dorzuciłem, ale te trzy to dużo bawienia, a są zaraz za Mosiną, to sobie je przy okazji kiedyś walnę, może jeszcze w lipcu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz