Wpis z mikrobloga

(kto próbował też wie albo regularnie uprawia seks czym się różni taki wytrysk od tego np. na siedząco waląc ręka).


@LasseEriksson: No właśnie jest gorszy od ręki. Nie ma fizycznej możliwości, by jakakolwiek #!$%@? na tym świecie przylegała tak ciasno, jak ręka i była tak dopasowana. W seksie na żywo liczy się obcowanie z drugą osobą, a nie lepsze doznania fizyczne, bo te są stricte gorsze - patrz na ilość
  • Odpowiedz
  • 3
@TypowyZakolak ale mi nie chodziło o sam ucisk, chodzi o to że ręka nie obejmiesz całego Benedykta choćby nie wiadomo jak mocno go ściskasz a w przypadku takiej zabawki ucisk (choćby mniejszy) jak załadujesz przed końcem po kule masz od jajek po czubek żołędzia, do tego jest on różnorodny.
  • Odpowiedz
@LasseEriksson: Spoko, tylko że najwrażliwsza część ptaka, tj. okolice wędzidełka, są gorzej stymulowane podczas wkładania penisa gdziekolwiek, bo są jakby bardziej z przodu niż na jego obwodzie, jeśli wiesz, co mam na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°) trochę coś za coś, mi najbardziej zależy na tej strefie, odcinek od kul do spodu żołędzia i tak nie daje żadnej przyjemności poza psychologiczną że ładujesz do końca.
  • Odpowiedz