Wpis z mikrobloga

@FutureFewtch: Ty chyba nie jadłeś meksykańskiego burrito. Rzadko kiedy używa się wieprzowiny a już w ogóle szczczypiorku w kuchni meksykanskiej. Kurczak, bądź wołowina to fundament tej kultury!
  • Odpowiedz
@kseroboy: o #!$%@? sami specjaliści. Chodziło mi w skrócie ze nie chce gówna z kurczakiem w serze jak to zwykle bywa wszędzie gdzie byłem. Nie nie jadłem prawdziwego buritto, ale swoim wpisem niestety #!$%@? mi pomogłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FutureFewtch pytałeś o prawdziwe burrito to dostałeś odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozostaje przejrzeć meksykańskie knajpy w Pzn (wiele ich nie ma) gdzie indziej nic nie znajdziesz
  • Odpowiedz
@FutureFewtch: No nie specjaliści, ale piszesz o Meksyku w stylu dość ignoranckim, prześmiewczym wychodząc przy tym z swoją niewiedza.
Jadłodajnia to tez nie restauracja. Tej pierwszej możesz szukać na placu wolności w Charitasie

Nie mniej Poznan Meksykiem nie stoi. Kiedyś Mamasitas słynęło z smacznej, ostrej kuchni i specjału fajitas, ale nie wiem jak teraz i jak to będzie w większości wieprzowiny próżno tam szukać.
Na Wildzie jest tez Niezły Meksyk -
  • Odpowiedz