Wpis z mikrobloga

@Cieplokrwisty: Dzisiaj pisałem o tym i może jest właśnie tak, że woli zrzucić odpowiedzialność za niepowodzenie na nią. Chociaż skłaniałbym się ku temu, że nie ma nic do gadania bo jest pod pantoflem i khmerka trzyma go bardzo krótko.
Adam to przy nim chad alfa, który trzymałby żonę krótko i jeszcze nauczyłby gadać po polsku a nie, że się uczy języka swojej żony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grubas_ulany: Tam nie ma kto mu co zabrać. Raz, że nie mają zarejestrowanej działalności bo nie muszą, a dwa że mógłby nawet założyć spółkę z żoną i by nie potrzebował kwitu z polskiego krd i innych urzędów.

Zresztą najlepszym przykładem jest Piotr Tymochowicz, który ma w toku wiele spraw sądowych i go ścigają a siedzi w kambodży i robi biznesy xD
Jak to nie jest #przegryw to ja już nie wiem kto nim jest

@wrzeczysamej:
Ale przynajmniej zakulbaczył jak to się mówi niegrzecznie, niekulturalnie:) Dziecko jest nie?

więc tym bardziej nie mają jak z niego czegokolwiek ściągnąć

Wiadomo że tam nikt nic nie ściągnie ale choćby pod każdym gniotem są podane numery kont, polskie też jest, kwestia tylko czy to rzeczywiście jego czy tego wafla co mu skleja filmy i ogarnia zbiórki.