Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zna i poleca podręczniki do fizyki i matematyki na poziomach rozszerzonych (liceum/technikum) z możliwie jak najszerszym opisaniem wszystkich potrzebnych działów? Przy czym spoko by były jakieś zadania z opisywanych działów.
Inaczej rzecz ujmując - podręczniki które dział po dziale w miare szczegółowo opisują materiał ze szkoły średniej z powyższych przedmiotów.

Edit: Przy czym chciałbym zaznaczyć, że nie musi to być przygotowanie do matury. Jestem po maturze i właśnie wyniki z tych przedmiotów zmotywowały mnie do powtórzenia materiału od zera. Inb4 - tak, wyniki były mierne.

#podreczniki #fizyka #matematyka
  • 3
@Jaraczos: Podręczników nie polecam (albo nie korzystałem z dobrych) natomiast podstawa to fizyka z Karolem Rogowskim na YT i do tego zbiory zadan ja korzystałem z Zamkoru oraz z Chyli ten pierwszy więcej zadan, nowsze i bardziej szczegółowe. Drugi to natomiast mniej zadań po 2/3 z zagadnienia ale sa przyjemne no i do tego oczywiście maturki
@szwelx Wybacz, ale jak już to chciałbym kupić w księgarni.

@Przemosz powiem Ci, że średnio mi idzie koncentracja przy uczeniu się czegoś z filmów na youtube + nie podeszły mi tłumaczenia Karola Rogowskiego (chyba, że to nie były jego - oglądałem fizykę na kanale Zaliczone na 5!). Dlatego szukam papierowej formy edukowania się.