Wpis z mikrobloga

A Ty czekasz, a mogłeś jechać bo jednak zjechał z ronda bez kierunkowskazu.


@Smol_PP: Nie rozśmieszaj mnie, mogłem jechać bo ktoś jechał bez lewego, na pewno. A jak ten ktoś nie włącza bo prawo mu na to zezwala i tyle? To będzie miał wyłączony a i tak pojedzie dookoła wyspy, sam tak jeżdżę i tego wymagam od innych, braku sygnalizacji jadąc dookoła wyspy (oczywiście jeżeli rondo jest klasyczne czyli posiada jezdnię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vertical: Czemu tłumaczysz dobre zachowanie tymi innymi co tego nie robią tak naprawdę potwierdzając to, że jednak było to właściwie zachowanie?
Zabawna jest ta twoja usilna walka a swoją rację bez żadnego, realnego argumentu za tym czemu mam nie dawać znać co zrobię na drodze kierunkowskazem zanim to zrobię.
  • Odpowiedz
Czemu tłumaczysz dobre zachowanie tymi innymi co tego nie robią tak naprawdę potwierdzając to, że jednak było to właściwie zachowanie?


@m0rgi: Dobra, niech będzie że to właściwe zachowanie, chociaż tak nie uważam i dla mnie brak włączonego żadnego kierunkowskazu na małym, klasycznym rondzie to zgodna z prawem informacja że inny kierujący pojedzie dookoła wyspy. Ale co z tego że ten lewy to właściwe zachowanie, skoro wg mnie mniej niż połowa ludzi
  • Odpowiedz