Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie, posiadam sennheiser momenum m2. Były to moje pierwsze słuchawki wyższej klasy i przez to mijają się trochę z moimi preferencjami.
Potrzebuję jak najwygodniejszych słuchawek zamkniętych ( wynajmuje pół pokoju w mieszkaniu ) - zdalne wykłady, oglądanie godzin szkoleń i kursów, muzyka w trakcie programowania
Jakie jak najwygodniejsze słuchawki ( siedzenie po 6-10 godzin dziennie ) klasy zbliżonej do momentum m2 znacie ?
#sluchawki #audio #audioboners #sony #bose
  • 4
@kwarctopiony : Mam Bose QC35 od tygodnia i to są zdecydowanie najwygodniejsze słuchawki jakie miałem. Jako pierwsze kupiłem Sony WH1000XM3, ale miały dwa problemy - naciskały na uszy i cholernie, niemożliwie wręcz pociły mi się w nich uszy. Oddałem je po kilku dniach. Grały delikatnie lepiej niż Bose (ale dopiero po ustawieniu EQ), miały trochę lepsze ANC, ale moim zdaniem wygoda jest najważniejsza w tym wszystkim. Soniaki niechętnie zakładałem, Bose niechętnie zdejmuje
@kwarctopiony: z Windowsem niestety jeszcze nie, używam ich tylko z macbookiem i androidem. Czasem coś im odwali i nie chcą się automatycznie połączyć, ale generalnie nie ma większych problemów. NFC robi robotę - zbliżasz telefon do słuchawek i połączone.

Z tymi urządzeniami sprawują się ok, z wyjątkiem tego, że przy rozmowie głosowej, np przez google meet przełączają się w jakiś dziwny tryb i jakość dźwięku jest wtedy bardzo słaba, ale to