Wpis z mikrobloga

http://m.otomoto.pl/C30683343 Mirki, co sądzicie? Cena 6600, samochód w stanie dobrym (byłem u mechanika). Do wymiany pierdoły typu jedna żarówka, siłowniki w bagażniku czy oświetlenie rejestracji. Na wizus nie jest źle, tylne prawe drzwi były uderzone. W paru miejscach pęka lakier. Sprzęgło typowe dla renault (dość twarde), hamulce dobrze trzymają. W środku niezbyt ładnie, wrażenie, że samochód jest starszy niż te 11 lat (porównuję do fabii z tego samego roku). Co myślicie? Kompletnie nie mam pomysłu, nie miałem ani wrażenoa na nie ani na tak... #motoryzacja #samochod
  • 14
  • Odpowiedz
@Misq: Za 6600 to chyba jeszcze powinien dorzucić jakiś miesięczny karnet na dziwki do lokalnego burdelu, bo ten złom jest wart max 3k.
  • Odpowiedz
@Misq: Nie obraź się, ale auto za 6 tys.zł ( nie 60 ). Tu nie ma co za wiele oglądać. Jak w miarę sprawne i nie widać, żeby trza było jutro wkładać w niego 2 klocki, to bierz. Tylko daj typowi 6tkę na równo ( dołóż najwyżej ze 100zł ) i niech nie stęka, a jak mu nie pasuje, to niech czeka dalej za klientem.
  • Odpowiedz
@killerpizza: No właśnie tak gadałem z nią (bo to kobieta jest), ale poniżej 6600 nie chce zejść, więc zrezygnowałem (chwilę przed twoim postem). Twierdzi, że klienci walą drzwiami i oknami, więc niech czeka. Szukam dalej.
  • Odpowiedz
@Misq: Wujek sprzedaje części do takich i ma "umowę" z lokalnymi mechanikami, że jak coś to przysyłają delikwenta do niego. Straszne badziewie ta Meganka. Gnije jak diabli, co rusz wysiada skrzynia albo rozrząd. To, że teraz jest cacy, nie znaczy, że za miesiąc nie będziesz płakał wydając ostatnie zaskórniaki na naprawy. Już lepiej w jakąś cytrynkę zainwestuj, albo pedałżota.
  • Odpowiedz
@Misq: Wypatruj okazji. Kumpel ostatnio sprzedaż xsarę w 5 drzwiach, 1.9d z 2000r, zarej., jeżdżąca, z klimą, tylko lakier zmatowiały na całym aucie (srebrne ) za 2,5 tys.zł. Stan techniczny cacy.
  • Odpowiedz
@franaa: Nie mam preferencji co do marki/modelu, więc na razie się rozglądam po ogłoszeniach i oglądam co wygląda w miarę dobrze. Przydałoby się zdobyć samochód w tym tygodniu, ale jak się nie uda, to trudno.
  • Odpowiedz