Wpis z mikrobloga

Adam Badoski wyszedł gdzieś do ubikacji na 15 minut, tam kogoś spotkał w korytarzu i pozostał poza meetroomem. No i chłopaki później opowiadają że Marcin Iwiński rozpisał cyberpunka i mówi: "Panowie... Cyberpunk..." - mówi - "Co ja Wam powiem... mistrzowie oczekiwań... mistrzowie marketingu... Fabuła - immersja, dramatyczne bugi, prowadzenie gracza" - mówi - "...NPC... spawnpointy, AI, no co Wam będę mówił... tego nie ma, tego nie ma" - mówi - "Panowie, to jest algorytm, to jest zabugowane." - mówi - "Customizacja..." - tam wtedy było malowanie pojazdów - "customizacji oczywiście samochodów nie ma, fryzur tak samo" - mówi - "Sasko nawet do tego nie podchodź bo nie ma, nie ma sensu. Port na playstation, no przecież to sie uruchamia" - mówi - "jak pociąg towarowy on się rozpędzi to ładuje się 20 minut" - mówi - "Z bluescreenem" - mówi - "DLC? No panowie no co ja Wam no, no no nie ma, nie ma co podchodzić na trzeci kwartał bo to jest ośmieszenie, bez contentu, pocięte " - i tak mówi - "No policja... Policja?" - mówi - "Policji to nawet w ogóle nie próbujcie naprawiać bo nie ma szans." I tak siedzą, wiesz, przybici, ja mówie no dobra za chwilę trzeba premierę, 80 milionów preorderów. Wszedł Badoski, do meetroomu, popatrzył na tablicę... i mówi - "Panowie, Cyberpunk... to jest przyszłość..." - mówi - "Policja... przecież ona już w ogóle top, działająca." - mówi - "Playstation, tylko wystarczy nacisnąć reset i działa." - mówi - "NPC, no niby są ale" - mówi - "Spokojnie immersja załata zanim ktoś brak AI zauważy." - mówi - "No DLC? No jest gotowe to trzeba tylko wycięty content dodać." I generalnie wszystko, dwie odprawy w 15 minut o tej samej grze.
#cyberpunk2077
  • 1