Wpis z mikrobloga

KUUURWA WYKOPKI UWAGA (linki OLX)

Dobra pokaże jaki debil ze mnie, ale wsm mam usprawiedliwienie

Zaczęło się od wczorajszego wystawienia na OLX książek. Spoko wszystko tam się dwoje ludzi odezwało (na whatsappie ale ok xD) i jedna tam nie odpisywała, ale koleś od razu tam cyk cyk, bo napisał jak byłam dostępna. No i nagle SMS z linkiem (przysłał się na numerze oficjalnym z OLX) no to wchodzę, już mi to #!$%@? śmierdziało, ale spoko, podałam tam dane karty (jebnijcie mnie, ale już zablokowana) i cyk prawie bym straciła 1200zl xDDD no #!$%@?. Ale dobra pisze do kolesia, że to chyba coś nie ten teges, a on aaaa on jeszcze raz to tam, bo widzi że anulowalam (heh no serio? Nie wiedziałam xD) powiedziałam, że jeżeli chce to na OLX ma to załatwić, ale i tak to zgłaszam na policję... I już się nie odzywa xDDD

I teraz dlaczego wsm jestem debilem ale serio plis nie wysyłajcie AZ TYLE hejtu... Ostatnio wysyłałam coś przez OLX na początku pandemii, czyli w #!$%@? dawno, trochę się pozmieniało, wysyłki też się pozmieniały, nie byłam na bieżąco z tym wszystkim. Na szczęście nie jest to jedyny przypadek i doczytałam na stronie olx że nie wysyłają żadnych linków i wsm zawsze są to scamy. Więc wykopki, uważajcie na siebie. Ja prawie straciłam wszystkie pieniądze, nie chce, żeby ktokolwiek z was musiał przez to przechodzić.

#olx #oszustwo #scam #rozowepaski
  • 7
@Natcy22: z uwagi na okoliczności wstrzymam się z ocenianiem ciebie, ale aaaaa serio ta sztuczka jest stara jak świat, na przyszłosć nigdy nigdy nie idź z ludźmi z olx na whatsappa(,) oni mają też specyficzny styl pisania jak roboty, uważaj następnym razem bo tak ludzie tracili kilkanaście tysięcy