Wpis z mikrobloga

Motomircy! Zgubiłem wyjątkowo drogocenny odblask od motocykla, jeździł ze mną dwa lata, był niezastąpionym kompanem wielu wypraw. Nigdy nie narzekał, nie odmawiał jazd, a swoim blaskiem pokazywał, że się cieszy z każdej podróży.... Aż do dziś :( Ilość wstrząsów rozdzieliła nas. Mignęło mi w lusterku coś czerwonego co odbija się po asfalcie, zatrzymałem sprzęt i sprawdziłem czy nic nie odpadło, wydawało się OK. Pomyślałem, że to pewnie jakiś papierek, bo sporo śmieci leżało na poboczu i pojechałem dalej.
Godzinę później na dłuższym postoju dopiero dostrzegłem, puste miejsce na plastiku pod tablicą rejestracyjną - odblasku już ze mną nie było. Z tą wyrwą w sercu dojechałem do domu i liczę na Waszą pomoc!

Gdyby ktoś z Wielkopolski tamtędy przejeżdżał to zerknijcie na pobocze, może gdzieś tam będzie :D Będę miał kolejny cel podróży - do MIRKA ZNALAZCY :D

Lokalizacja to Silnowo, w charakterystycznym punkcie przy przejeździe kolejowym.
Google maps: https://goo.gl/maps/3Ex51G33iGUiW5KU6

Przy okazji polecam trasę przez Drawski Park Krajobrazowy, trasa z Czaplinka do Połczyna-Zdroju nazywana jest pomorską drogą stu zakrętów ;)

#motocykle
animal - Motomircy! Zgubiłem wyjątkowo drogocenny odblask od motocykla, jeździł ze mn...

źródło: comment_1625578001ydYq5KgxxhgtZzdmfpDGAY.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz