Wpis z mikrobloga

widząc to co #!$%@? ten #sobel i jak potraktował swojego fana smiac mi sie chce. Kolejny raz to pokazuje jak #polskirap jest #!$%@? i nie ma podjazdu do zagranicy, wyobrazcie sobie jak w Stanach jakis raper przerywa swoj koncert i każe #!$%@? swojemu fanowi za to ze wszedl mu na scene, do tego obrazac i wyzywac XDD dla mnie to jest naprawde niepojete. Jeszcze #!$%@? na instagramie przepraszal i udawal pokornego cringe jak #!$%@?. Jakby np taka maniane #!$%@? jakis idol ze stanow roznych lasek typu bieber i na nastepny dzien w kapturku przepraszał jak piesek XDD. Ale nie martw sie srobel zalatwisz wejsciowke temu typowi w ramach przeprosin i napewno ludzie sie od ciebie #!$%@? i zapomna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rap
  • 17
  • Odpowiedz
@flvcko713: skad mial wiedziec czy to prawdziwy fan czy moze antyfan/ jakis psychol/cpun? Dajesz koncert i jakis koles cie zachodzi od plecow ktorego 1. raz na oczy widzisz, nie wiesz czego mozesz sie spodziewac po nim. Nie tak dawno temu byl przypadek, ze zamordowano na scenie prezydenta Poznania. Rownie dobrze tutaj mogloby sie to skonczyc podobnie.
  • Odpowiedz
@flvcko713: zawsze istnieje takie ryzyko. Mowie o tym co on mogl myslec w tamtym momencie a nie po fakcie. Moze ma jakichs wrogow/porachunki. Na tamtem moment mogl myslec/spodziewac sie czegokolwiek.
  • Odpowiedz
nie tak dawno temu byl przypadek, ze zamordowano na scenie prezydenta Poznania.


@Radtopedau Prezydent Poznania żyje i ma się dobrze. Miałeś na myśli prezydenta Gdańska, ale jak coś argumentujesz, to chociaż zweryfikuj informację.
  • Odpowiedz
@xBARTEXx: a nie no jak to prezydent Gdanska a nie Poznania to wszystko git. Nie bylo tematu ;]

W kazdym razie w srodowisku rapowym nie raz dochodzi do "ciemnych interesow/spraw". Wiele raperow czegos/kogos sie obawia bo cos w przeszlosci #!$%@?. W koncu to jednak srodowisko troche patologiczne. Nie dziwie sie Sobelowi, ze zareagowal jak zareagowal. Mogl po prostu spanikowac ze strachu.
  • Odpowiedz
zawsze istnieje takie ryzyko


@Radtopedau: Czy ty właśnie domniemasz winę? xDDDDDDDDDDDD

@flvcko713: Luz, chodziłem z Soblem do podstawówki. Byliśmy w miarę ok kolegami, ale pod koniec już zaczął #!$%@?ć. Popisywał się przy każdej okazji, po paru latach sobie pomyślałem, że pewnie już zmądrzał. Po tym wydarzeniu wiem, że nic się nie zmienił XD
  • Odpowiedz