Wpis z mikrobloga

@PomidorovaLova: wiadomo, mirabelki takie nie som, one wolą porządnych mirasów dlatego tag przegryw jest największym na wykopie XD i nawet zakładając że tylko 1/4 użytkowników którzy go śledzą to faktycznie przegrywy (duża część przegrywów udziela sie też na innych stronach, ba wielu nawet nie zdaje sobie sprawy z własnego przegrywu i nie wiedzą że nie mają szans na nic, nigdy) to i tak skala problemu jest ogromna ale to nie
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: No to każda ma taki etap, widocznie przyszedł twój czas bo się już wyskakałaś i kończy się termin ważności, przyszedł czas na stabilizację i znalezienie jakiegoś ustawionego frajera ( ͡° ͜ʖ ͡°) Motyw znany od tysiącleci
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: No to nadal masz taką możliwość nawet będąc 0/10 bo masz artefakt, tymczasem dobre chłopaki przegrywają bo zostali wyrolowani na loterii genetycznej, a mogli po prostu urodzić się wyżsi z mordą Chada więc czyja to wina jak nie ich ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hairysnake: nie wiem za bardzo o co chodzi w tym skalowaniu od 0 do 10, ani w terminach przydatności, ani dlaczego spierdony tak intensywnie walą konia do chadów i mokebe. Ale uważam, że to równie smutne co zabawne
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Wiem że to zabawne, mam nadzieję że za x lat przegrywy się zradykalizują, wtedy to dopiero będzie zabawnie bo jakiś niewinny projekt klaudiusz to troche mało, oczywiście to pozytywna inicjatywa ale stać nas na więcej.
  • Odpowiedz
"Kobiety lubią miłych, uczynnych, spokojnych i opanowanych mężczyzn" (tak jak babci/mama mówiła)


@Filip69:
Lubią, ale nie lubią z nimi sypiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: XD prędzej to widzę niż jakichś leszczy spod znaku czerwonego piorunka, przegryw nie ma nic do stracenia, co w więzieniu go zamkną jak on już jest w więzieniu? zabiją go? XD to mu wyświadczą ogromną przysługę, ale zanim to zrobią to różnie może być, mam nadzieję że kiedyś się zaskoczysz i powiesz to samo albo nie powiesz, kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: 500kg plus. Ta powstanie, kościuszkowskie z kosami na p0lki, puknij ty się w głowę dziecko bo za dużo sobie dopowiadasz.

Na pewno nikt nie będzie wychodził na ulicę i jakichś śmiesznych hasełek wygłaszał czy przechodził z kartonowymi transparentami, tak to sie mogą głupie lewusy ośmieszać ¯\_(ツ)_/¯

Andrzej Breivik też był taki ulany grubasek a nie żaden komandos i tak mu dobrze z oczu patrzyło XD no kto by się
  • Odpowiedz