Wpis z mikrobloga

@Filip69: Nie warto pakować każdej kobiety do jednego worka, ale rzeczywiście większość moich rówieśniczek woli tych mitycznych ''groźnych chłopaków'''. Co do mnie, tak - wolę uczynnych, spokojnych i opanowanych.
  • Odpowiedz
@se_mallo: No widziałam, ale czy warto to brać tak do siebie? Większość miała maksymalnie 16 lat. Nie wiedziałam, że pewnie dorosłych mężczyzn kręcą nastolateczki :)
Jestem przekonana, że nie każda kobieta lubi takich facetów. Mogę nawet dać swój przykład - i nie, nie jestem gruba i brzydka.
  • Odpowiedz
@RudaKociara: To zależy od wieku. Dla kobiet od ok. 28-32 lat od szukania bad boya ważniejsze staje się znalezienie faceta z odpowiednimi zasobami, chociaż np. wygląd nadal jest niezwykle ważny, ta kwestia akurat nigdy się nie zmienia.
  • Odpowiedz
Nie warto pakować każdej kobiety do jednego worka, ale rzeczywiście większość moich rówieśniczek woli tych mitycznych ''groźnych chłopaków'''. Co do mnie, tak - wolę uczynnych, spokojnych i opanowanych.

Czy wygląd jest bardzo ważny? No nie wiem. Oczywiście, jakoś tam jest ważny i sama lubię popatrzeć na pięknych ludzi, ale zdecydowanie charakter jest ważniejszy.

Jestem przekonana, że nie każda kobieta lubi takich facetów. Mogę nawet dać swój przykład - i nie, nie jestem
  • Odpowiedz
Niektóre laski lubią badboyów a niektóre nie. Niektórzy faceci są #!$%@? a niektórzy też nie


@PomidorovaLova: Tak było, dlatego mirasy nie mają różowych a sebixy mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i jeżeli chodzi o tych #!$%@? facetów to rozumiem że chodzi oczywiście o mirasów z tagu, sebix który spusci czasem #!$%@? swojej różowej #!$%@? nie jest tylko miras któremu zabrakło wzrostu ¯\_(ツ)_/¯

To nie jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hairysnake: Dziwię się kobietom, które dają się bić facetom. Tak samo się dziwię takim, które pozwalają za siebie płacić, albo które wykorzystują facetów materialnie. Ale wiem, że są takie.
  • Odpowiedz