Wpis z mikrobloga

Siemka, jakoś tak się złożyło że za 2 tygodnie wylatuję do Grecji, orientuje się ktoś z was gdzie w Atenach najtaniej wypożyczyć furkę z klimatyzacją? Mam zamiar znaleźć coś przez internet już teraz ale sprawdziłem sporo stron i chętnie posłuchałbym rady kogoś kto już kiedyś wypożyczał auto w tamtych rejonach i może coś polecić. Dodam że mam 23 lvl także fajnie by było bez opłaty dla młodych. Dodatkowo orientuje się ktoś jak wyglądają wejścia dla studentów do muzeów itp.? Żeby uzyskać zniżki trzeba wyrobić jakąś legitymację? Czy na studenckiej wszystko ogarnę?? (przez covid'a ostatnia data podbicia to zeszły rok :/)
#grecja #wypozyczalniasamochodow #ateny #wakacje #turystyka #podroze #podrozujzwykopem
  • 10
@zwierzeta_sa_spoko: generalnie furka niezbędna bo chce zrobić objazdówkę po całym peloponezie, Korynt, Patra Mykeny, Epidauros, Mystra etc. Pobyt mam ogarnięty poza atenami, więc tam tylko pociągiem na jakieś wycieczki planuję, aczkolwiek czymś z lotniska trzeba wyjechać i się wyrwać z tego miasta :/
@Buli98 @mpitas3 udało mi się znaleźć w Koryncie fajne autko citroena c3 z 2015 roku chyba, z fajnym wyposażeniem gps, klima itp. Disla o niskim spalaniu. Cenę udało się wynegocjować do 30 euro dziennie, porównując z cenami na lotniskach trzeba by dać z 50 euro za dzień. Także oferta chyba spoko, w tydzień zjechałem koło 2.5k km i totalnie żadnych problemów. Gość co wynajmował też bardzo spoko także śmiało mogę polecić. Wypożyczalnia
Pobierz dudem615 - @Buli98 @mpitas3 udało mi się znaleźć w Koryncie fajne autko citroena c3 z...
źródło: comment_1628085588fhqlWYAnVpqlG3KsTlXIdj.jpg