Wpis z mikrobloga

O matko, ale #detroitbecomehuman to dobra gra.
Każdą postacią pod koniec byłem już zdesperowany i chciałem przeżyć wszelkim kosztem doprowadzając do bezdusznych decyzji i poświęcania przyjaciół. Doszło do totalnej rozpierduchy i załamania świata. Ostatecznie praktycznie nikt nie osiągnął celu, ale jakie były emocje xD
Najlepsze jest to, że popularność moich zakończeń wynosiła:
Markus: 1% na świecie
Kara: 5%
Connor: 13%
Cudo, będę pokazywał to ludziom nie lubiących gier.
#ps4 #gry
  • 19
@RudaKociara niezła to mało powiedziane. Już po koniec nie wiedziałem z kim chcę trzymać. Z jednej strony lubiłem Markusa, z drugiej Connora i niektóre postacie poboczne też były fajne, ale nie dało się już tak zrobić żeby każdy przeżył. Jedynie Kara i Alice mnie denerwowały, ale taki to urok tych postaci
@kopi_luwak ja planuję dziewczynie totalnie zaznajomionej z grami to pokazać i w ten sposób przechodzić od nowa ( ͡º ͜ʖ͡º) I tak po kolei z kimś będę chciał to przechodzić, bo bardziej ciekawi mnie to jak inni ludzie postąpią w danej sytuacji niż własnoręcznie wymuszać inny przebieg historii. I tak będę do niej wracał co jakiś czas
@Kazuda: jak nie grałeś w ich poprzednie gry to heavy rain, beyond dwie dusze i Fahrenheit. A z podobnych to wszystkie gry od telltales games. Until dawn i cała seria Darka pictures. Najbardziej polecam heavy rain i until dawn
@MSKappa: Gra gitówa. Cały czas zaskakuje. Dzięki niej przekonałam się do grania na konsoli i przyzwyczaiłam się do pada (σ ͜ʖσ)