Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SwedishRapistElephant: Modeli takich toreb jest od groma. Zaczynając od chińczyków za 50 zł, kończąc na Apidurach za 500 zł. Pierwsze co musisz zrobić, to określić swój budżet.

Torba tego typu sprawdza się całkiem dobrze, jeśli nie wozisz w niej samych ciężkich rzeczy i nie wypychasz do takiej długości jak na zdjęciu, bo w czasie jazdy zacznie ci się za bardzo bujać na boki.
  • Odpowiedz
@SwedishRapistElephant: Korzystam z podsiodłówki Tobół 2.0 17L od JackPack. Sprawdza się świetnie, ale pakując trzeba pamiętać o tym, że po pierwsze nie należy tam pakować ciężkich rzeczy, a po drugie gradacja ciężkości powinna wyglądać tak, że im dalej od sztycy, tym lżejsze elementy - inaczej może się bujać.

Mieści się bez problemu:
tarp Heksa od LESOVIK,
hamak Draka od LESOVIK,
podpinka Otul Lite od LESOVIK,
śpiwór NOM1 200/800 od AURA by
Afrati - @SwedishRapistElephant: Korzystam z podsiodłówki Tobół 2.0 17L od JackPack. ...

źródło: comment_1625491593D2lv8eXx3Tmb6vEUUpxYTB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SwedishRapistElephant: powodzenia - nie są dostępne od jakiegoś czasu, ale coś tam ptaszki ćwierkały, że mogą się pojawić pod koniec miesiąca lub w nastepnym. Sam czekałem, ale w końcu kupiłem Ortlieb 16,5l ;)
Stelaż namiotu lepiej przewieźć w torbie na rurce/trójkącie, bo się wtedy inaczej ciężar rozkłada. Mam krasnalą ramę, więc po poszukiwaniach wpadło Topeak Loader Midloader 4,5l - jakbym miał o kilka cm dłuższą rurkę w ramie to pewnie też
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SwedishRapistElephant: się sprawdza fajnie, ale jak wyżej już napisali: rzeczy lekkie i dobrze kompresujące się typu śpiwór, ciuchy etc. Podsiodlowke trzeba mocno skompresować, a namiot może to utrudnić, a stelaż to już w ogóle będzie przeszkadzał.
Namiot chyba najlepiej wrzucić na kierownicę, stelaż w ramę.
  • Odpowiedz