Wpis z mikrobloga

@Sun_city: Volvo dostał, przyciął ludzi na konkursie i się zmył, ekipa chyba coś buduje bo dom obok jego jest budowany. Jeszcze chodzą słuchy że stokrotka jednak nie kocha.
  • Odpowiedz
@bi-tek: Jakie volwo? Macie jakies dowody na to co piszecie czy tylko domniemania? Czytałem coś na YT, że klocek inny był. ale czy sie nie uszkodziło w trakcie sypania czy mieszania? Nie jestem jego fanem, ale tez nie jestem człowiekiem, który bez dowodów cos mówi na innego człowieka. Filmów brak. Tak z braku laku chciałem zaglądnąć. A tutaj zonk. Pustka. Nic od wielu miesiecy nie ma. Nie znam jego adresu
  • Odpowiedz
@Sun_city: Inna osoba - gość z Remont4NotYou, to co wrzuciłeś to ma kilkuletnie zdjęcia. Ogólnie za dużo składowych i gość rozdawała na prawo i lewo shadowbany na yt pewnie z 50% komentarzy nie widać. Pomyliłem Volvo z Mercedesem - Volvo chyba wcześniej oglądał ale nie zdecydował się na nie.
  • Odpowiedz
@Sun_city: Ogólnie Łukasz nie był aż taki zły pokazał dużo ciekawych rzeczy (przynajmniej dla mnie) Sam zmieniłem zdanie jak zobaczyłem że mam shadow bana u niego a nie hejtowałem go ani nic.

Akcje sam on pozwolił rozkręcić jak było losowanie i po loswoaniu nagle znigknął zero udzielania się itp, ostatni film też nie zawierał pożegnania ani nic wręcz bym powiedział że zaprasza na kolejne które nigdy nie powstały.
  • Odpowiedz
@bi-tek: Może miał dosyć fali hejtu? Nie każdy potrafi to znieśc. A ludzie z internetu to w gebie mocni są. Dzwonić wyzywać, a w realu #!$%@?. Nie jednego jakby trzepnął to by leciał jak samolot. Krzepe facet ma. Zważ na to, że mogli mu wydzwaniać grozić itp. Jesli wpływy z Yt nie były duże to on rozważył za i przeciw i podjął decyzje. To moje przypuszczenia. Jak było nie wiem
  • Odpowiedz
@Sun_city: Mam u niego shadow bana i nie napisałem mu ani jednego negatywnego komentarza. Z innymi to nie wiem pewnie byli tacy co go wyzywali itp. Kasa z YT raczej z kanału budowlanego małą nie była i współprace miał.
  • Odpowiedz
@Sun_city: jeśli chodzi o wał z losowaniem - był tu na tagu też wątek niejeden o tym, pogrzeb :)
Do tego budowa w picikłakach, która delikatnie mówiąc... nie poszła po jego myśli.
  • Odpowiedz
@Sun_city: jak możesz pisać, że klocek się uszkodził w trakcie sypania, mieszania, to jest ewidentnie inny klocek, inaczej napisana trójka, jeżeli popierasz takie praktyki to po prostu kryjesz cwaniaków i oszustów bo wcześniej ktoś ładnie bajerancko gadał, pokazywał a wyszedł wał w losowaniu i facet się zmył, zapadł pod ziemię
  • Odpowiedz
@Sun_city: koleś po prostu nie potrafił ogarnąć zarządzania kryzysowego, jak #!$%@?ł za dużo rzeczy na raz. Każda agencja PRowa by go z tego gładko wyciągnęła, ale za głupi był chyba na to.
Ale jego filmiki wiszą i na pewno zarabia krocie na YT cały czas bo materiał całkiem wartościowy.
  • Odpowiedz
@Djelon: ale tu żadnej agencji nie potrzeba tylko zwyczajna ludzka uczciwość, wzięcia problemu na klatę i tyle, dużo by zyskał jednym filmem takim wyjaśniającym, o słupach przesuniętych coś tam przebąknął ale też nagle skończył pokazywać a przecież miał od A do Z i co cisza, przerosło go to wszystko i tyle
  • Odpowiedz
ale tu żadnej agencji nie potrzeba tylko zwyczajna ludzka uczciwość, wzięcia problemu na klatę i tyle


@Djelon: @astri: Dawniej to się nazywało "odwaga cywilna". Na bazarku całkiem nieprzydatne.
  • Odpowiedz
@bi-tek: ja np. shadow bana dostałem po tym jak napisałem gdy budowali komin w którym wyczystkę zrobili w tej samej płaszczyźnie co otwór spalinowy. to akurat było totalnie bez sensu i szczerze, rozumiem - za takie coś należało mi się :-)
  • Odpowiedz