Wpis z mikrobloga

@Aerwin: Nie wiem jak dobrze znasz tamte okolice ale ja będę parę dni w okolicach Limanowej i jesteś w stanie polecić coś na wycieczkę? Jakieś ponad pół godziny będę miał autem do platformy ślimak w Woli Kroguleckiej, myślałem też o rynku w Starym Sączu, Miejskiej Górze w Limanowej
@browaldo: To zależy co lubisz robić, jak spędzać czas i skąd przyjechałeś. Generalnie jak sie nastawaisz na super kąpielisko to Rożnów jest taki se, zwłaszcza przez zamulenie.

Jak lubisz łazić po górkach to poza Miejską Górą polecam też Mogielice i Śnieżnice. Na tej pierwszej na szczycie jest wieża widokowa. Na Śnieżnicy z kolei jest dom rekolekcyjny - bardzo fajna miejscówka. Ogólnie górek dookoła jest sporo, ale te dwie są dość lekkie.
@DesuDeluxe: @ando83: @Marcymon:

Dziękuję za pomoc, preferuje miejsca spokojne i z dala od tłumów. Wymagające podejścia górskie odpadają bo partnerka nie w formie a co do jeziora kąpać się nie zamierzam ale po prostu posiedzieć nad wodą, tak spokojnie, wyciszyć się

@Aerwin: słów nie znajduje, będę to wszystko analizował i sprawdzał odległości, tyle tego no dziękuję Ci bardzo!

PS: Ja będę nocował w Starej Wsi