Wpis z mikrobloga

Nowe aktualizacje #aplikacjazakop, naszej aplikacji do Wykopu na system iOS, dostępne do pobrania z Apple App Store!

Jeżeli lubicie to co robimy i chcecie docenić naszą pracę, dołączcie do naszego Patronie lub kupcie nam kawę wewnątrz aplikacji (ʘʘ).

O ostatniej aktualizacji nie pisaliśmy bo jakoś tak wyszło, dziś do App Store trafiła kolejna wersja z poprawkami.
Co ostatnio zmieniliśmy:

1.3.4:

- Dodaliśmy przycisk odpowiedzi i przewijania do góry na końcu wątków mikrobloga gdy są w nim odpowiedzi
- W prywatnych wiadomościach dodaliśmy narzędziownie z formatowaniem treści, przewijanie pola wpisywania tekstu, a główny ekran otrzymał przycisk tworzenia wiadomości z wyszukiwarką użytkowników
- Pojawiły się zmiany w UI tagów, przyciski inaczej się zachowują
- Poprawka migotania nagłówków ekranów otwieranych z głównego menu
- Dodanie przycisku odczytania tagów w "Mój Wykop" + poprawki dla odczytywania powiadomień (przy czym wypok to wypok i nadal będzie się to psuło, nie mamy na to wpływu)
- Poprawki do filtrowania treści dla widgetów

1.3.3:

- Przywróciliśmy obsługę ulubionych we wpisach i dodaliśmy ikonkę informującą o polubionym wpisie
- Na iPadzie dodaliśmy opcję chowania menu bocznego w niektórych konfiguracjach
- Poprawiliśmy zachowanie gestu wstecz i kilka mniejszych rzeczy

Zapraszamy do korzystania!
Przypominamy, że nasza aplikacja nie posiada żadnych reklam i subskrypcji nas ale za to ma wersję dedykowaną na iPada, fajne gesty i jeszcze fajniejsze UI ;-)

Link do pobrania za darmo: https://apps.apple.com/us/app/zakop-wykop-pl-browser/id1440067004
Pomysły i błędy możecie zgłaszać tutaj: https://github.com/CodoDodo/Zakop/issues

Dzięki!

#apple #ios #wykop #ipad #macos
CodoDodoApps - Nowe aktualizacje #aplikacjazakop, naszej aplikacji do Wykopu na syste...

źródło: comment_1625478740REdbuYzEYatwQNlS06Xv9b.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@CodoDodoApps: Ok, myślałem że może na Androida też robicie, dlatego wolałem dodać info o tym. Na pewno używam waszej :D
Tak, teraz sprawdziłem dokładnie i drobna poprawka: komentarz z obrazkiem da się dodać jako odpowiedź do wpisu, ale konieczne jest napisanie czegoś. Czyli nie da się dodać komentarza typu @nickużytkownika1234321: (i tu puste pole tekstowe, dodaje samo zdjęcie).
Ok, czekam na przywrócenie :D
  • Odpowiedz
@Miguelos:

komentarz z obrazkiem da się dodać jako odpowiedź do wpisu, ale konieczne jest napisanie czegoś.

To chyba WykopApi coś blokuje, nie pamiętam co i jak ale coś mi świta że to było dziwnie rozwiązane.

aaaa, dodajcie tę chowarkę menu na ipadzie
  • Odpowiedz
@bob_kelso: Warto zaktualizować do tej z App Store bo pojawiło się tam kilka aktualizacji, których na TestFlight nie było. Natomiast na TF też będzie się coś pokazywać tylko jak będzie wymagało więcej pracy niż jeden dzień poprawek.
  • Odpowiedz