Wpis z mikrobloga

@SSKW: Trzeba nie mieć mozgu żeby szczepić dziecko szczepionka Dopuszczona warunkowo gdzie badania nad nimi kończą się w 22/23 roku. Gdzie dzieci przechodzą praktycznie bez objawów. Chcesz to się szczep i w ten sposób będziesz chronił słabych, chorych i dzieci. Ja #!$%@?
@Blvckhype powiem tak. Poprzez negowanie działania szczepionek na covid coraz więcej ludzi odmawia szczepień na inne choroby. Przez covid zaufanie społeczne do medycyny spadło. Przez ludzi pokroju Edyty Górniak czy innych. I to też jest według ciebie dobre?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SSKW: No jeżeli chcesz szczepić się preparatem dopuszczonym warunkowo, którego długofalowe skutki nie są znane. Preparatem którego twórcy są zwolnieni z odpowiedzialności a ty sam podpisujesz papier że robisz to na swoją odpowiedzialność żeby wszyscy mieli czyste rączki, to twoja sprawa XD. Tu nie chodzi o odrzucanie wiedzy medycznej i postępu tylko o fakt że nie jest to do końca przebadane
@Blvckhype ja wiem. Ale efekty są takie że ludzie później #!$%@?ą ebebe śmiercionki. Po co szczepić na odrę. I czy takie skutki długofalowe są dobre?
@Blvckhype ale ja mówię że w świadomości wielu osób wytwarza się opinia że wszystkie szczepionki to zło. Nawet te przebadane. Tu jest delikatna granica