Wpis z mikrobloga

Nie no wszystko ma swoje granice których się nie przekracza.Granica strimów w uniwersum kończy się na szkolnej bo można się pośmiać ale kto wchodzi sam z siebie do tego podczłowieka i go ogląda?Długo już oglądam szkolną i nigdy do tego patałacha na strima nie wbiłem bo czułbym się źle z myślą że oglądałem tą zapijaczoną morde bez żadnego przymusu.Przecież na sam widok tego menelskiego ryja człowiek ma ochotę mu #!$%@?ć.
#kononowicz #patostreamy
JacekMarcinkowski45lat - Nie no wszystko ma swoje granice których się nie przekracza....

źródło: comment_1625433324BSYYjRrKAiHLYjIY8n74Eq.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@Lord_of_Goat_88: no masz właśnie stare baby wychowywane w PRL na gąbki które chłoną każde bzdury, wierzą w Jarosława zbawce narodu, albo donalda pogromce pisowców, wierzą w biznesmena z torunia i Jareczka abstynenta. Wszystkie wymienione postaci łączy to że to złodzieje wykorzystujący naiwnych debili do zarabiania kasy.
  • Odpowiedz
@salamsalejman: A co, mieszkasz z nim, śledzisz go? Czy na słowo mu wierzysz i masz czelność pisać do kogoś, że to ktoś stuka durnoty? xDD, ogarnij się chłopie, bo to jest żałosne, ty serio nie masz co w życiu robić tylko rodzyny jakiemuś menelowi z białego wylizywać i to zapewne za darmo.
  • Odpowiedz
@StrajGerOfficial haha ależ desperacja. Dobrze wiesz, że zwalczenie alkoholizmu widać po wyglądzie zewnętrznym i ogarnięciu sobie życia na poważnie przez Jarka także teraz zostało ci tylko piszczenie i zaklinanie prawdy, bo znowu się skompromitowałeś.
  • Odpowiedz
@salamsalejman: xDDDD, chłopie, ja się z ciebie i twojej głupoty śmieje gdybyś nie zauważył, desperatem to ty jesteś, bo co zobaczysz komentarz to musisz tworzyć wpis na tagu bo ci ktoś "jarka" obraża xdDDD, i ty mówisz o desperacji xDDDDDDD, widać po wyglądzie, dobre xDD, właśnie widze, pisdooki jak za starych menelskich czasów, picie zerówek które nie są dla alkoholików po terapii bo mają 0,5% alkoholu. Dalej sobie coś wmawiaj
  • Odpowiedz