Wpis z mikrobloga

@Exxan #grimdawn #rpg
Lecę sobie pierwszy raz w Grim Dawn i jest super ale mam parę pytań.

Czy da się podświetlić beczki, ciała które można przeszukać itd?

Gram nekrem na pety i na 10lvl nie mam pojęcia jaką drugą klasę sobie przybrać, czytałem że Okultysta albo Szaman nadaje się pod pety, jakąś opinia ? Najchętniej to zagrałbym nekrem na dwa pistolety i tak.

Kozak z dwoma pistoletami to mój drugi pomysł na postać, jaką klasą można używać dwóch egzemplarzy broni palnej i z czym to np zestawić ( druga klasa)?
  • 6
@Ha1rless: Ja dobiłem do 50lvlu takim buildem i miałem tyle summonów, że nie musiałem nic robić poza ewentualnym wzywaniem, jak któryś padł. Oczywiście trzeba dobierać pod to odpowiednie itemy i konstelacje, które dają im boosta, ale o żadną przeżywalność nie musiałem się martwić, jak trzymałem się na dystans.
@Ha1rless: cześć, z tego co wiem to nie da się podświetlić przedmiotów nadających się do przeszukiwania, na tym polega cały urok tej gry i całe piękno, aby klikać na wszystko. Jak gra była we wczesnym dostępie, to nawet przedmioty, które można było zniszczyć nie podświetlały się, ale zostało to zmienione.

Co do build, to jest mnóstwo kombinacji i jeśli grasz pod bleed to weź szamana, bo fajnie się skalują jego umiejętności
@Ha1rless Znam ten ból. Zaczynałem z 10 razy po kilka godzin każdy raz inna klasa zanim w końcu się na coś zdecydowałem ale gra jest miodna i warta poświęconego jej czasu.