Wpis z mikrobloga

@loginprzykladowy: częstotliwość odświeżania nie ma nic wspólnego z miganiem, to są dwie różne wartości oznaczające co innego i mające wpływ na co innego
możesz mieć wysokie odświeżanie i ekran i tak będzie migał -> poco f3, a możesz mieć standardowe 60hz i ekran nie będzie migał (zauważalnie)
@jempierozki: to nie mogłeś tak od razu napisać zamiast "XD"? Dlatego tęsknię za forami internetowymi gdzie każdy post musiał być przemyślany żeby nie robić flood. Pisz rzeczowo, jak znasz się lepiej i chcesz sprostować to po prostu to rób.
@AntyBohater: Bez AMOLEDA w androidach to jak wyzej, ciezko bedzie bo wiekszosc je poprostu ma
Co do iphonow to celowałbym w jedynastkę, nwm tylko jak z budzetem. Ma LCD i od 11 i 12 iphony maja nocne zdjecia night mode( a dobra, teraz doczytalem ze aparat nie ma znaczenia)

Jest jeszcze se 2020 ale to poprostu ósemka z procesorem z jedynastki. Mala bateria tylko niestety i maly jest ogolnie i maly
@AntyBohater: Jak dla mnie, to ten telefon nie jest warty więcej niż 1,5k i pewnie też już niedługo będzie dostępny w tej cenie. Mimo wszystko i tak lepiej wypada od siajomi, które na dzień dobry proszą się o custom roma.
Pewnie już nie pamiętacie nawet o tym wątku, ale i tak się pochwalę. W końcu wybrałem... Xiaomi xD Dokładnie Mi 10t 8/128 wyrwane w cebulowej cenie za 1300 zł. Przemyślałem wszystkie wady i zalety modeli które brałem pod uwagę lub które proponowaliście. Niestety musiałem skapitulować, zacisnąć zęby i wybrać cholerne ksiaomi jako mniejsze zło ¯\_(ツ)_/¯

@vegetassj1: @Pffl: @Sometimes_Airbone: @jempierozki: @loginprzykladowy: @Account_executive: @Cosmo77: @anonimoforsennato: @
@AntyBohater: Ja nigdy nie szukam kolejnego smartfona tej samej firmy co poprzedni, a jedynie parametry i kupuję ten co najlepiej je spełnia.
Aktualnie posiadam Mi10T Pro i jestem bardzo zadowolony.
@AntyBohater: Bo Xiaomi to jedyne co mogłeś wziąć w sumie patrząc na wszystkie wymagania, oby służył. Jedyne co można zarzucić Xiaomi to to, że ich systemy są z lekka zryte - ale to też kwestia jak dużo robisz, bo ja zacząłem zauważać dziury i niedoróbki po bardzo długim czasie i po kilku aktualizacjach które zamiast zmieniać na lepsze to psuły to i owo.